Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de Geçtiğimiz Haftanın En Çok Satanları

Dünyanın en popüler dijital oyun platformu olan Steam, geçtiğimiz haftanın en çok satanlarını açıkladı. Listenin zirvesinde bir kez daha Valve'ın el konsolu Steam Deck yer alıyor.

Haftadan haftaya Steam’de en çok satan oyunları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 2 – 8 Mayıs tarihleri arasındaki global satış verilerine göre hazırlanan liste, üst üste dört haftadır Steam Deck‘in liderliğine sahne oluyor. Valve’ın Nintendo Switch alternatifi taşınabilir el konsolu, en iyi Steam oyunlarını avucunuzun içine getiriyor.

Steam çok satanların ikinci basamağında Elden Ring‘i görüyoruz. FromSoftware’ın beğeni toplayan yeni RPG’si, tüm zamanların en çok satan oyunlarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Üçüncü sırada Cellar Door Games tarafından geliştirilen Rogue Legacy 2 yer alırken, onu dördüncü ve beşinci olarak Monster Hunter Rise ve The Stanley Parable: Ultra Deluxe takip ediyor.

steam çok satanlar 1

Altı ve yedinci basamaklarda sırasıyla Valve Index VR Kit ve Sekiro: Shadows Die Twice – GOTY Edition’ı görüyoruz. Techland’in zombi aksiyonu Dying Light 2 Stay Human, listeye sekizinci sıradan girerken, onu dokuzuncu basamaktaki Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters izledi. Steam çok satanların 10’uncu ve son sırasında ise gerçek zamanlı strateji oyunu Dune: Spice War yer alıyor.

Geçtiğimiz hafta en çok satan oyunların neredeyse tamamı 2022 yılı içinde çıkış yaptı. Listede bu sene piyasaya sürülmeyen tek yapım ise Sekiro: Shadows Die Twice oldu. 2022’de çıkacak oyunlara göz atmayı unutmayın! Soru, görüş ve önerileriz için yorumlar kısmından veya Twitter‘dan bizlere yazabilirsiniz.

Steam Çok Satanlar (2 – 8 Mayıs 2022)

steam'de en çok satanlar

 1. Steam Deck
 2. Elden Ring
 3. Rogue Legacy 2
 4. Monster Hunter Rise
 5. The Stanley Parable: Ultra Deluxe
 6. Valve Index VR Kit
 7. Sekiro: Shadows Die Twice – GOTY Edition
 8. Dying Light 2 Stay Human
 9. Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters
 10. Dune: Spice War

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.