Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de Bedava Olan 800 Liralık Strateji Oyunu İçin Son Şans

Steam'de kısa süreliğine bedava dağıtılan sıra tabanlı fantezi strateji oyunu Endless Legend'ın süresi yarın dolacak. SEGA tarafından yayımlanan oyunun normal fiyatı 25 dolar.

16 Mayıs’tan bu yana Steam‘de bedava dağıtılan 4X sıra tabanlı strateji türündeki Endless Legend için verilen süre yarın doluyor. Normalde 25 dolara (804 lira) satılan oyun, 23 Mayıs Perşembe saat 20:00‘a kadar hesaba eklenebilecek. Eğer halen almadıysanız elinizi çabuk tutmanızda yarar var, aksi takdirde pişman olabilirsiniz.

Yayıncı koltuğunda Sega’nın oturduğu Endless Legend, piyasaya sürülmesinden dokuz yıl sonra yani Ocak 2024’te 89 bin 190 eş zamanlı oyuncuya ulaşarak kendi rekorunu kırmıştı. Steam’de yüzde 84 olumlu değerlendirmeye sahip olan yapım, her ne kadar türünün en iyi örneklerinden biri olsa da Türkçe dil desteğinden mahrum bırakılması sebebiyle zor öğreniliyor.

Bedava Dağıtılan Endless Legend’ın Süresi Doluyor

Endless Legend steam bedava veriyor

Her biri benzersiz bir oyun tarzı ve hikayesi olan sekiz medeniyetten birine liderlik ediyorsunuz. Oyunda yiyecek yetiştirilmeli, endüstriler kurulmalı, bilim ve büyü geliştirmelisiniz, ancak bunu yaparken en büyük düşmanınız zaman olacak. Zira dünyanız Auriga sürekli olarak bir kıyamet tehdidi altında. Kapıda sizi bekleyen öldürücü soğuktan korunmak için kapsamlı bir hazırlık yapmanız şart.

Rastgele oluşturulmuş dünyalar ve görevlerle sonsuz bir tekrar oynanabilirlik sunan Endless Legend, hiç tartışmasız strateji türünün en güzel haritalarından birine sahip. Hem Windows hem de macOS desteği sunan yapım, hemen her bilgisayarda çalışabilecek kadar düşük sistemli bir oyun. Amplitude Studios tarafından geliştirilen Endless Legend’ı buradan hesabınıza ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Süre 23 Mayıs Perşembe saat 20:00’da doluyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.