State of Survival’ın Yeni Konuğu Joker Olacak!

State of Survival'da DC rüzgarı esecek. Suçun Palyaço Prensi, zombi öldürme çılgınlığına katılacak. FunPlus, sevilen DC süper kötü adamı Joker'i kıyamet sonrası mobil oyuna getirmek için Warner Bros. Interactive Entertainment ile işbirliği yaptı.

Popüler mobil strateji oyunu State of Survival, bir sonraki oynanabilir karakteri olarak DC Comics’ten The Joker’i oyuna ekleyecek. Palyaço Suç Prensi, yerleşimcilere saldıran korkunç bir gülen zombi türüyle birlikte oyunda yer alacak.

Bu ürkütücü yeni yaratıklarla savaşmak için umutsuz bir çaba içinde hayatta kalan insanlar, bu yeni gücün saldırısına uğradığını ve yaşadığını iddia eden gizemli mor takım elbiseli bir yabancıya dönüşecek.

Oyuncular, “Entrika, gizem ve hatta ihanetle dolu” bir hikaye kampanyasında Joker’e eşlik edecek.

State of Survival

Bu adam hayatta kalanlara yardım edebileceğini iddia ediyor. Tabii ki, onun Joker olduğunu biliyoruz; Onun yardım etme fikrinin, hayatta kalanlara dinamit bağlamak olduğuna bahse gireriz.

FunPlus CBO’su Chris Petrovic, “Joker gibi kötü şöhretli bir süper kötüyü State of Survival’da ağırlamak ve DC gibi bir eğlence devi ile çalışmak büyük bir onur. Bu gişe rekorları kıran işbirliğini mevcut oyuncularımıza sunmaktan heyecan duyuyoruz ve oyundaki kıyamet sonrası dünyamızı kontrol etmek için DC hayranlarını ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Joker’i ele geçirmek için hikayeyi hızlı bir şekilde tamamlamanız gerek, zaman esas. Başarılı olursanız cani bir psikopat olan bu deliyi sonsuza kadar alabileceksiniz; Tabii ki sizi arkadan bıçaklamazsa.

Joker, State of State of Survival’a Ne Zaman Eklenecek?

The Joker için kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı ancak bu yıl State of Survival’a geleceğini biliyoruz.

Bu zorlu dünyada hayatta kalmak için yardıma ihtiyacınız varsa, bazı faydalı bedava ödülleri almak için State of Survival kodları listemize göz atmanızı öneririz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol