Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

State of Play’de Horizon Call of the Mountain Heyecanı

Yaklaşan State of Play etkinliğinde duyurulacak bir oyunun daha haberini aldık. Etkinlikte Horizon Call of the Mountain içeriğini gösteren bir video yer alacak.

Sony tarafından gerçekleşecek State of Play sunumu günden güne yaklaşırken, gösterilecek ürünlerin çoğu sır olarak tutuluyor. Ancak yeni alınan habere göre Horizon Call of the Mountain, etkinlikte gösterilecek. Geçen haftaki State of Play duyurusunun ardından Sony, Horizon’un etkinlikte görüneceğini bir tweet ile onayladı.

Önceki bir PlayStation Blog gönderisinde Sony, beklenen başlık için geliştirilmekte olan birkaç oyuna göz atacağımızı açıkladı. CES 2022’de resmi olarak açıklandığından beri Horizon Call of the Mountain hakkında hiçbir şey duymadık. Guerrilla Games ve Firesprite tarafından geliştirilen bu VR spin-off’u sizi Aloy’un yerine koymayacak ancak onunla ve diğer karakterlerle yan yana olmanızı sağlayacak.

Horizon Call of the Mountain Evrenini Yakında Göreceğiz

Horizon Call of the Mountain

Yaklaşan etkinlikte, oynanış görüntüleri mi yoksa başka bir fragman mı göreceğiz henüz belli değil. Sony, bugünkü Play of State’i onayladığında, PSVR 2 oyunları da dahil olmak üzere PlayStation dünyasından yaklaşık 30 dakikalık duyurular ve güncellemeler geleceğini söyledi. Ayrıca PSVR 2’nin hem birinci taraf hem de üçüncü taraf geliştiriciler tarafından planlanan 20’den fazla lansman oyunu olduğunu da ekleyelim.

nDreams ve Coatsink’in duyurulmamış PSVR 2 oyunları üzerinde çalıştığı biliniyor. Umuyoruz ki, daha geniş lansman programıyla ilgili ayrıntıların yanı sıra bugün bu projeler hakkında daha fazla şey öğreneceğiz. Sony, State of Play sırasında üçüncü taraf ortaklarından heyecan verici açıklamalar vaat ediyor. Bu oyunlar için henüz bir onay bulunmuyor.

Yaklaşan State of Play etkinliğinin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.