Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Starfield’ın Yeni Konsept Tasarımları Paylaşıldı

Heyecanla beklenen Starfield oyunu için yeni bir konsept sanatı yayınladı. Yayınlanan görseller, oyun içi uzay gemilerinin nasıl göründüğüne dair detaylar içeriyor.

Geçen ayın sonlarında Bethesda, YouTube kanalında Into the Starfield Episode 3: The Sound of Adventure‘ı yayınladı. Oyunun ses yönetmeni Mark Lampert ve sesleri düzenleyen besteci Inon Zur, yeni RPG’nin ses tasarımı hakkında birçok fikir paylaşımı gerçekleştirdi. Tüm bu bilgi akışından sonra oyun için bir konsept sanatı yayınlandı.

Konsept sanatı, oyunlarda bir vizyon oluşturabilmek için bir ön gösterim sunan videolar olarak bilinmekte. Bu videoların hazırlanması, grafiklerde ve tonlarda değişiklik yapılabilmesine ve oyun görüntüsü için bir ön izlenim yapılmasına yardımcı oluyor.

Starfield Konsept Sanatı Uzay Gemilerini Gösteriyor

Starfield

Yayınlanan konsept sanat eserinde Starfield’da yer alacak bir uzay gemisinin içinin nasıl olabileceği gösteriliyor. Şimdiye kadar, yeni RPG’nin büyük evrenine göz atmıştık ancak söz konusu dünyaları keşfedeceğimiz yıldız gemilerinin iç mekanları hakkında bilgi sahibi olamamıştık. Konsept sanatının başka bir görselinde, parçalar üzerinde kaynak yapan bir kişi yer alıyor. Muhtemelen bu görselle, işçiliğin Starfield’da önemli bir yer kapladığı vurgulanıyor.

Bilgilerin kesin olmama sebebi ise şimdiye kadar oyun hakkında yalnıza sinematik bir video görmemiz. Ancak yakın zamanda daha fazla videonun ve bilginin yayılacağını söyleyebiliriz. Xbox ve Bethesda, haziran ayında çıkış yapacak olan ortak bir oyun etkinliğini duyurdu. Ayrıca oyun direktörü Todd Howard’ın geçmiş yorumlarını göz önünde bulundurursak, yeni RPG’nin gişe rekorları kırarak oyun etkinliğinin zirvesinde yer alması büyük bir olasılık gibi duruyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.