Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Starfield’dan Canlı Aksiyon Fragmanı

Bethesda Game Studios'un uzay yolculuğu RPG'si 6 Eylül'de Xbox Series X/S ve PC için çıkacak.

Starfield‘ın lansmanına sadece birkaç gün kaldı ve uzay yolculuğu temalı RPG oyununu çevreleyen heyecanı daha da artırmak için Bethesda ve Microsoft, Gamescom Opening Night Live’ı başlatan bir canlı aksiyon fragmanı yayımladı. Ayrıca sinematik fragmanın yanı sıra oyunun bestecisi Inon Zur’un canlı performans sergiledi.

Oyunun canlı aksiyon fragmanı ile uzayın uçsuz bucaksız alanlarında yaşayacağınız pek çok maceradan bazılarını kısaca görme şansı yakaladık. Bu arada oyunun yönetmeni ve Bethesda Game Studios’un yüzü Todd Howard da oyun hakkında konuşmak için sahneye çıktı ve oyuncuların göreceği ana hikaye hakkında kısaca konuşmaya geçmeden önce oynanış görüntülerinden birkaç görüntü daha sergiledi; bir grup uzay kaşifi olan Constellation’a katılmak.

Starfield Canlı Aksiyon Fragmanı

Starfield'dan Canlı Aksiyon Fragmanı

Bu arada geçtiğimiz günlerde oyunun bazı kilit mekanikleri hakkında da açıklamalar yapıldı. Kaçakçılık, kaçak malları ve bunları yerleşim yerlerinin yörüngesindeki güvenlik gemilerinden geçirmeyi içerecek. Onları farklı gemi modülleriyle gizleyebileceksiniz. Pagliarulo, kaçak olarak işaretlenen “belirli öğelerin” “hemen hemen her yerde” yasa dışı olduğunu ve yasa dışı olmadıklarını ima ettiğini belirtti.

Mürettebat üyelerinin oyunda nasıl çalıştıklarına gelince, onlara düzenli olarak ödeme yapmanız gerekmediği doğrulandı; bir kerelik ödeme yeterli olacak. İlginç bir şekilde, bu ödeme farklı özelliklerden etkilenecek ve bir konuşma yarışması mini oyunu kullanılarak müzakere edilebilecek. Ayrıca mürettebat üyelerinin tümü, belirli kademelerde avantajlarla oyuna başlayacak ve seviyeleri sabit kalacak.

Starfield, 6 Eylül‘de Xbox Series X/S ve PC için çıkacak ve Premium Sürüm sahipleri için 1 Eylül’de erken erişime açılacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.