Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Starfield’ın Yoldaş Sayısı ve Hapishane Sistemi Ortaya Çıktı

Tasarımcı Emil Pagliarulo, ekibin ön prodüksiyon başladığında yoldaşları "doğrudan ana göreve" bağlamayı "gerçekten istediğini" söyledi.

Bethesda Game Studios daha önce Starfield‘daki yoldaşlardan ve yalnızca dört kişinin (hepsi Constellation’dan) tam görev dizilerini desteklediğinden bahsetmişti. Bununla birlikte, yakın tarihli bir Discord Soru-Cevap bölümünde konuşan tasarımcı Emil Pagliarulo ve tasarım direktörü Will Shen, 20’den fazla adlandırılmış karakter olduğunu ortaya çıkardı.

Bu, oyunda kaç yoldaş olduğuyla ilgili bir soruya yanıt olarak geldi. Hepsi ekibinize katılabilecek ve Constellation’dan dördü oyuncuyla en fazla hikayeye ve etkileşime sahipken, adı geçen tüm karakterlerin kendi geçmişleri olacak ve sizi takip edebilecek. Ayrıca tüm bu karakterlerin “yetenekli bir seslendirme kadrosu” ile seslendirildiği de açıklandı.

Starfield Mürettebat ve Hapishane Sistemi

Starfield

Mürettebat üyelerinin oyunda nasıl çalıştıklarına gelince, onlara düzenli olarak ödeme yapmanız gerekmediği doğrulandı; bir kerelik ödeme yeterli olacak. İlginç bir şekilde, bu ödeme farklı özelliklerden etkilenecek ve bir konuşma yarışması mini oyunu kullanılarak müzakere edilebilecek. Ayrıca mürettebat üyelerinin tümü, belirli kademelerde avantajlarla oyuna başlayacak ve seviyeleri sabit kalacak.

Ortaya çıkan yeni ayrıntılardan bazıları, kaçakçılığın nasıl işlediğini de içerdi. Kaçakçılık, kaçak malları ve bunları yerleşim yerlerinin yörüngesindeki güvenlik gemilerinden geçirmeyi içerecek. Onları farklı gemi modülleriyle gizleyebileceksiniz. Pagliarulo, kaçak olarak işaretlenen “belirli öğelerin” “hemen hemen her yerde” yasa dışı olduğunu ve yasa dışı olmadıklarını ima ettiğini belirtti.

Starfield ekonomisi “sabit olacak” (enflasyon yok) ancak (alınan ve satılan) malların fiyatları becerilerinize bağlı olarak değişebilecek. Elbette, suç işlerseniz, gerçekten de gidilecek bir hapishane de oyunda yer alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.