Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Starfield’a Resmi DLSS Desteği Geldi

Starfield'a resmi olarak DLSS desteği eklendi. Şimdilik beta olarak yalnızca Steam'de bulunan özellik, bir süre sonra tam sürüm olarak yayımlanacak.

Bethesda başkanı Todd Howard sözünü tuttu ve Starfield için en çok beklenen güncellemeyi yayımladı. Oyun, şimdilik yalnızca Steam için beta olarak mevcut olsa da, DLSS desteğine kavuştu. Oyuna direkt olarak DLSS 3 desteği eklendi ve bunun yanı sıra artık Frame Generation özelliğinden de resmi olarak yararlanabiliyorsunuz. Bu özellik için RTX 40 serisi bir ekran kartına ihtiyacınız olduğunu belirtelim.

Beta güncellemeye erişmek için Steam Kütüphanenize girin ve Starfield’a sağ tıklayın. Ardından Özellikler’e tıklayın ve Beta seçeneğine tıklayın. Açılır pencereden bir kez daha [beta] yazılı seçeneğe tıklayın ve oyunun güncellenmesi bekleyin. Artık DLSS 3 ve Frame Generation’ı aktif edebilirsiniz. Bunun henüz kararlı bir sürüm olmadığını ve bazı hatalarla karşılaşabileceğinizi belirtelim.

Starfield 1.8.83 Güncelleme Notları

Starfield'a Resmi DLSS Desteği Geldi

Güncelleme tam sürüm olarak yayımlandıktan sonra, sizin de bu sürümü bir kez daha indirmeniz gerekecek. Ayrıca bu sürüm ile mevcut kayıtlarınıza devam edebilecek olmanıza rağmen, beta kayıtlarınız tam sürüm ile uyumlu olmayacak. AMD’nin sponsor olduğu oyuna DLSS 3’ün önce gelmesi ancak FSR 3’ün geç gelmesi bir hayli ilginç olsa da, yakın zamanda oyuna FSR 3 de dahil olacak.

Starfield 1.8.83 güncellemesinin tam sürümü yayımlanır yayımlanmaz oyunda bazı değişimler de yaşanacak. Örneğin, yiyecekleri bulur bulmaz hemen tüketme seçeneğinin eklenmesi gibi daha önceden söz verilen özellikler oyuna eklenecek. Ayrıca gizlilik mekanikleri geliştirilecek ve bazı ciddi hatalar giderilecek. Ayrıca FOV ile ilgili sorunlar da tamamen çözülecek.

Oyunun 1.8.83 güncellemesinin tam sürümü bu ayın sonlarında oyunculara sunulacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.