Starfield Steam Sayfası Açıldı

Bethesda Game Studios'un 25 yıl sonra oluşturduğu ilk yeni evren olan Starfield'ın Steam sayfası resmen açıldı. Heyecanla beklenen bilim kurgu oyunu, Kasım 2022'de çıkış yapacak.

Starfield Steam sayfası açıldı. The Elder Scrolls V: Skyrim ve Fallout 4’ün arkasındaki Bethesda Game Studios‘un yeni oyunu, ilk kez E3 2021’de gösterilmişti. Bilim kurgu temalı RPG, Bethesda’nın 25 yıl sonra oluşturduğu ilk yeni evren olma özelliğini taşıyor.

Yıldızların arasında geçen rol yapma oyununda, kendi karakterinizi oluşturabileceksiniz. Eşi görülmemiş bir özgürlükle keşfe çıkarak insanlığın en büyük gizemine cevap aradığınız destansı bir yolculuğa koyulacağınız Starfield, 2022’ye damga vurması beklenen oyunlar arasında yer alıyor.

Starfield, Muhteşem Bir Uzay Keşif Deneyimi Vadediyor

starfield steam

Resmi olarak açılan Starfield Steam sayfası, daha önce gördüklerimiz veya duyduklarımız dışında ek bilgiler içermiyor. Ayrıca fiyat ve sistem gereksinimleri gibi ayrıntılar da henüz belli değil, ancak yeni yıla girmemizle beraber oyuna dair daha fazla detay açıklanacaktır.

Bethesda, Türkiye’de hatrı sayılır bir oyuncu topluluğuna sahip olmasına rağmen Starfield Türkçe dil desteği sunmayacak. Bu konuda sosyal medyada büyük bir tepki var. Stüdyonun oyuncuların çağrılarına cevap verip vermeyeceğini ilerleyen dönemde göreceğiz.

Starfield Steam Sayfası Yeni Bilgiler İçermiyor

starfield çıkış tarihi

Xbox’ın pazarlama genel müdürü Aaron Greenberg, yaz aylarında yaptığı açıklamada Starfield’ın Xbox’a özel olduğunu ve statüsünün değişmeyeceğini söylemişti. Bethesda, id Software ve Arkane gibi stüdyoları bünyesinde barındıran ZeniMax Media, 21 Eylül 2020 tarihinde Microsoft tarafından toplamda 7.5 milyar dolara satın alınmıştı. Anlaşmanın ardından ZeniMax’in yan kuruluşları ve stüdyo tarafından geliştirilmiş ve yayımlanmış tüm oyunların fikri mülkiyeti de Microsoft’a geçmiş oldu.

Starfield Çıkış Tarihi

Xbox Series X / S ve PC için 11 Kasım 2022 tarihinde piyasaya sürülecek olan oyun, çıktığı ilk gün Xbox Game Pass abonelerine ücretsiz bir şekilde sunulacak. Starfield Steam sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol