Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Starfield Konspet Sanatı ile Gizemli Mağaraları Tanıttı

Bethesda Game Studios, Starfield için gizemli bir mağarayı keşfeden kimliği belirsiz bir karakterin yer aldığı yeni konsept çizimlerini paylaştı.

Geliştirici Bethesda Game Studios, bu sefer parlayan bir mağaranın etrafında dolaşan bir karaktere sahip konsept sanat biçiminde Starfield‘a yeni bir bakış açısı getirdi. İlk olarak Bethesda Softworks’ün E3 2018 basın toplantısında tanıtılan Starfield, E3 2021’de çok daha uzun bir tanıtım fragmanı ve çıkış tarihi ile yeniden ortaya çıktı. Geçen yazın başlarında yapılan gösterim, heyecanla beklenen RPG’nin yalnızca PC ve mevcut nesil Xbox platformları için yayınlanacağını da doğruladı.

Bethesda Game Studios’un 25 yıldaki ilk yeni evreni olan bu yapım oyuncuları heyecanlandırdı. Rol yapma oyunu bundan 300 yıl sonra Samanyolu galaksisinde geçecek ancak oyuncular daha önce hiç görülmemiş dünyaları ve benzerlerini keşfedecek. Projeden yeni görüntüler son birkaç aydır gösterilmese de Bethesda, periyodik olarak yeni konsept sanat eserleri sunarak hayranların merakını gidermeye devam ediyor.

Starfield Konsept Mağara Çizimi

Starfield

Resmi Starfield Twitter hesabı, takipçilerine yeni bir konsept sanat eseri sundu. Uzak mağaraları ortaya çıkarma potansiyeli hakkında bir altyazıya, karanlık ve gizemli bir mağarada dolaşan birinin görüntüsü eşlik ediyor. Dikkat çekici bir şekilde, mağaranın sayısız sarkıt ve dikitlerinden mavi bir parıltı yansıyor ve bunların hepsi, sanat eserinin sağ alt köşesine yakın bir yerde konumlanmış isimsiz karakterin üzerinde büyük görünüyor.

Hala oyunu çevreleyen birçok gizem göz önüne alındığında, yukarıdaki mağaranın yeri veya birinin neden böyle bir yeri keşfetmek isteyebileceği hakkında spekülasyon yapmak kolay değil. Bethesda Game Studios, lansmana kadar geçen aylarda sırları yavaş yavaş ortadan kaldıracak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.