Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stardew Valley’in Yemek Tarifleri Kitap Oldu

Stardew Valley'in arkasındaki geliştirici, oyundan ikonik tarifler ve yeni orijinal çizimler içeren resmi bir yemek kitabı yayınlayacağını duyurdu.

Bağımsız klasik Stardew Valley‘in geliştiricisinin, hayranların oyunun en lezzetli yemeklerinden bazılarını gerçek hayatta yeniden yaratmalarına yardımcı olmak için resmi bir yemek kitabı yayınlayacağı doğrulandı. Bu tarifler koleksiyonu, oyunun rehberlerinin toplandığı bir kitap ve bir çocuk boyama kitabından sonra yayınlanan üçüncü resmi kitap olacak.

Çiftçilik simülasyonu, 2016’da piyasaya sürülmesinden bu yana olağanüstü bir başarı hikayesine dönüştü. Tek başına çalışan bir geliştirici olan Eric Barone, sürükleyici ve bağımlılık yapan oyununun dünyasıyla milyonlarca oyuncuyu büyüledi ve aynı sihri yakalama umuduyla kendi oyunlarını çıkarmak için yola çıkan sayısız bağımsız geliştiriciye ilham verdi.

Stardew Valley Yemek Tarifi Kitabı Duyuruldu

Stardew Valley'in Yemek Tarifleri Kitap Oldu

Oyun içinde öğrenilecek ve mükemmelleştirilecek sayısız tarifle hayranların bu oyunda keyfini çıkarabilecekleri çok sayıda ilgi çekici aktiviteden biri yemek yapmak. Görünüşe göre, hayranlar yakında bu ikonik tariflerin birçoğunu gerçek dünyada yeniden yaratma şansına sahip olacak. Resmi Stardew Valley Yemek Kitabı, oyunun yaratıcısı Eric Barone ve yazar Ryan Novak’ın sayesinde birden fazla kitapçıdan ön siparişe açıldı.

Kitap, resmi çizimler ve fotoğraflar eşliğinde oyundan 50’den fazla tarif içerecek. Kitap, oyunun orijinal sürümünün 8. yıldönümünden iki ay sonra, Nisan 2024’te piyasaya sürülecek. Yemek kitabındaki tarifler, oyunun mevsimsel ritmini yansıtacak şekilde dört mevsim halinde organize edilecek. Sonbahar için mükemmel olan rahat yemekler arasında Balkabağı Çorbası ve hayranların favorisi Hayatta Kalma Burgeri yer alırken alacak.

Yazın sıcak günlerinde tatlı olarak Yengeç Kekleri ve Pembe Kek gibi tarifler bulunacak. Tutkulu hayranlar, uzun süredir Stardew Valley‘in en lezzetli ikramlarını hayata geçirmenin peşindeydi ancak Resmi Yemek Kitabı’nın yayınlanması, daha birçok hevesli şefin oyunun en iyi yemeklerini yeniden yaratmasına izin verecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.