Star Wars: The Old Republic

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

3.9

Kullanıcı


Star Wars: The Old Republic – Onslaught Geliyor

SWTOR kapanmak bir yana, hâlâ kapsamlı güncellemeler alıyor!

Bioware bugün bir duyuru yaptı ve sevilen MMORPG oyunu Star Wars: The Old Republic için son ek paketini açıkladı. Onslaught adlı bu yeni genişleme paketi Eylül ayında çıkış yapacak ve mevcut abonelere ücretsiz olarak sunulacak. Tabii Star Wars: The Old Republic’e aboneliğin de ücretli olduğunu hatırlatalım!

Diğer yandan uzun süredir Star Wars: The Old Republic ile ilgili söylentiler vardı. Oyun büyük bir çıkış yapmıştı ve kısa süre de olsa en popüler MMORPG’lerden biri hâline gelmişti. Buna rağmen bu durum fazla sürmesi ve SWTOR Bioware ile EA için hayal kırıklığı haline geldi.

Son birkaç yıldır da aralıksız olarak Star Wars: The Old Republic’in kapanacağı söyleniyordu. Oyunun kısa bir ömrü kaldığı savunulurken, yeni güncelleme duyurusu ise bunları rafa kaldırıyor. Onslaught büyük bir güncelleme olacak ve oyunun seviye sınırı artacak, yeni bölgeler ve dahası eklenecek. Dolayısıyla Star Wars: The Old Republic için yakın zamanda bir ‘son’ gözükmüyor.

Star Wars: The Old Republic – Onslaught Özellikleri:

  • Seviye sınırı artacak

  • Yeni yetenekler

  • Corellia ve Dxun adlı iki yeni gezegen

  • Taktiksel eşyalar için yeni ekipman slotu

  • Yeni hikaye içerikleri

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol