Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Jedi Fallen Order Deluxe Sürüm 50 TL Altına Düştü!

Star Wars Jedi Fallen Order Deluxe Sürüm, PlayStation Store'da sudan ucuz bir fiyata düştü. Electronic Arts'ın ünlü oyununa sadece 42 lira ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunu Star Wars Jedi Fallen Order, devam eden PlayStation Store İlkbahar İndirimi kapsamında komik olarak nitelendirebileceğimiz bir fiyata düştü. Normalde 427 lira olan Deluxe Sürüm, şu anda sadece 42 liraya satın alınabiliyor. Yüzde 90 oranında tasarruf sunan fırsat, 25 Nisan‘a kadar geçerli olacak.

Eğer PS4 ya da PS5 konsolunuz varsa ve Star Wars evrenini seviyorsanız, Jedi Fallen Order’ı bu fiyata düşmüş kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Bilindiği üzere son dönemde hem konsol hem de PC tarafındaki oyunlara üst üste zamlar yapılıyor. Şu ekonomide 50 liradan daha ucuza bir AAA oyunu almak, her zaman denk gelmeyecek bir şans.

Star Wars Jedi Fallen PS Store’da Sadece 42 TL

star wars jedi fallen order indirim

Star Wars Jedi Fallen Order Deluxe Sürüm, ana oyunun yanı sıra BD-1 için kozmetik kaplama, Stinger Mantis için kozmetik kaplama, Dijital Çizim Kitapçığı ve Oyunun yapımı hakkında 90 dakikadan uzun “Yönetmenin Kurgusu” perde arkası videoları içeriyor. İlk olarak Kasım 2019’da piyasaya sürülen RPG, iki yıl sonra ise PS5 ve Xbox Series X/S konsollarına gelmişti.

Hikayeye dayalı tek oyunculu oyun, sizi 3. Bölüm: Sith’in İntikamı’nda gerçekleşen olayların ardından Emir 66’nın katliamından zorlukla kaçan bir Jedi Padawanı rolüne büründürüyor. Jedi Düzeni’ni yeniden inşa etme görevini üstlenerek, eğitiminizi tamamlamak için paramparça geçmişinizin parçalarınızı bir araya getirmeli, yeni Güç yetenekleri geliştirmeli ve ikonik ışık kılıcını kullanma sanatında ustalaşmalısınız.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.