Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Outlaws Ön Siparişlere Açıldı! İşte Fiyatı

Ubisoft tarafından oyunculara sunulacak Star Wars Outlaws ön siparişlere açıldı. Konsol ve PC sürümleri ön plana çıkıyor.

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ubisoft ekibinin üstlendiği ve uzun süredir beklenen oyunlardan biri olan Star Wars Outlaws ön siparişleri açılmış durumda. Dün yaptığımız haberle beraber oyunun 30 Ağustos tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapacağını aktarmıştık. Aynı zamanda 70 dolarlık fiyat etiketi ile beraber Steam platform üzerinden yayınlanacağını belirttik. Ancak ülkemiz MENA bölgesinde bulunduğu için 35 dolarlık bir fiyatla beraber piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Diğer taraftan ön siparişleri açılan oyunun üç farklı sürümü bulunuyor. Bu sürümler arasında Standart, Gold ve Ultimate paketleri yer alıyor. Gold paket içerisinde sezon bileti ve 3 günlük erişim yer alıyor. Ultimate sürüm içerisinde ise Gold paketin içerisinde yer alan içeriğin yanı sıra “Sabacc Shark Bundle”, “Rogue Infiltrator Bundle” ve bir dijital sanat kitabı bulunuyor. Gold paket 110 dolar, Ultimate paket ise 130 dolarlık fiyat etiketi ile bizlere sunuluyor.

Star Wars Outlaws İçin Beklentiler Yüksek

Öte yandan oyunun ülkemizdeki fiyatlarına bakacak olursak, PlayStation konsol sürümü 2.000 Türk Lirasından satışa sunulacak. Gold sürümün fiyatına bakacak olursak 3000 Türk Lirası, Ultimate sürüm ise 3.500 Türk Lirasından satışta. Xbox tarafında da pek değişen bir şey bulunmuyor. Oyunun standart sürümü 2.050 Türk Lirası, Gold sürüm 3.100, Ultimate sürüm ise 3.400 Türk Lirasından ön siparişlere açık durumda.

Star Wars Outlaws 2024 04 09 24 010

Son olarak oyunun PC sürümüne bakacak olursak ülkemizde Epic Games ve Ubisoft mağazası üzerinden yayınlanacak ve bu paketin ise 1.749 Türk Lirası olduğunu aktarabiliriz. Beklenen oyunlar arasında yer alan Star Wars Outlaws, The Empire Strikes Back ve Return of the Jedi olayları arasında geçiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.