Star Wars Jedi: Fallen Order Çıkış Tarihi Duyuruldu

Yeni Star Wars oyunu Kasım'da çıkıyor.

Görünüşe göre Respawn’ın yeni Star Wars oyunu Star Wars Jedi: Fallen Order’ın çıkış tarihi Amazon tarafından sızdırıldı. Dünyaca ünlü alışveriş sitesi Amazon’un yaptığı listelemeye göre Star Wars Jedi: Fallen Order, 15 Kasım 2019 tarihinde resmi çıkışını yapacak.

Listelemede aynı zamanda yeni Star Wars oyunuyla ilgili yeni detaylar da paylaşıldı. Açıklamaya göre Star Wars Jedi: Fallen Order’da oyuncuları yeni bir galaktik macera bekliyor.

Jedi Fallen Order’da yeni multiplayer modu, ne de mikro ödemeler yer alacak. Single player, tek kişilik bir oyun olacak olan Star Wars Jedi: Fallen Order’da güçlü bir anlatım ile hikaye karşımıza çıkacak. Bu sefer bir Padawan Jedi rolüne bürüneceğiz ve oyunda hem göz alıcı ışın kılıcı düelloları, hem de Force güçleri yer alacak.

Aynı zamanda bu oyunda Star Wars hayranlarının yakından tanıyacağı ikonik mekanler, silahlar, ekipmanlar ve düşmanlar da bulunacak. Üçüncü film sonrasında geçecek olan Star Wars Jedi: Fallen Order, Unreal Engine 4 grafik motoruyla geliştiriliyor.

Düzenleme: Respawn da oyunun çıkış tarihini 15 Kasım olarak duyurdu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol