Zynga, Star Wars Hunters’dan Yeni Bilgiler Yayınladı (Video)

Bugün Nintendo Switch, iPhone ve Android için oynanması ücretsiz arena ekibi nişancı oyunu Star Wars Hunters'a ilk düzgün bakışımızı aldık.

Başlangıç olarak, Zynga bugün bize Star Wars Hunters‘ın tarzı hakkında iyi bir fikir veren güzel bir CGI fragmanı yayınladı. Star Wars galaksisinin dört bir yanından karakterler, tanıdık mekanlar etrafında temalı dar arenalarda meydan okuyacak.

Sith, Jedi, Wookie ve Mandalorian karakterleri olarak oynayabileceğiz. Hoş bir dokunuşla, birbirinin omuzlarında dengede duran bir çift Jawa olarak da oynayabileceğiz.

Oyunu ilk kez şubat 2021’de duymuştuk ancak o zamandan beri neredeyse oyun hakkında hiçbir fikrimiz yoktu.

Star Wars Hunters

Star Wars Hunters’da Tanıdık Yüzler Olacak

Geliştirici Zynga’nın YouTube kanalında yayınlanan Star Wars Hunters için yeni bir sinematik fragman, çok oyunculu oyunun ortamına ve karakterlerine daha yakından bir bakış sundu. Aksiyon, Vespaara’nın çöl gezegeninde, rekabetçi bir dövüş yeri olan The Arena’da gerçekleşecek.

Fragmanın ana odak noktası, kırmızı bir ışın kılıcı kullanan karanlık tarafın kurnaz bir savaşçısı olan Rieve oldu. Bu arada Aran Tal, Boba Fett ve Din Djarin gibi sevilen figürlerin aksine Rieve, ölümcül bir Mandalor ödül avcısı. Wookie savaşçısı Grozz, asi usta Zaina ve İmparatorluk sadık Sentinel de orijinal karakterlerin heyecan verici kadrosuna katkıda bulunmuş.

Star Wars Hunters web sitesi, tüm bu benzersiz dövüşçüler hakkında bilgilerle güncellendi.

Oyun, 2022 Yılına Ertelendi

Star Wars Hunters, oyunun amaçları için özel olarak oluşturulmuş bir karakter ekipleriyle gerçek zamanlı olarak savaşların gerçekleştiği dinamik bir oyun olacak. Wookiee Savaşçıları, İmparatorluk Askerleri, Mandaloryalılar veya ışın kılıcı kullanan karakterler oyunda bulunacak. Oyuncuların görevi, verilen karakter türüne bağlı olarak taktik ve becerileri kullanarak geniş arenalarda kontrolü ele geçirmek olacak.

Tüm bu bilgiler, oyunun 2022’de Switch ve cep telefonları için tam teşekküllü bir şekilde çıkış yapacağının resmi onayı ile birlikte geldi. Bu, oyun ilk olarak şubat ayında Nintendo Direct’te birkaç başka ayrıntıyla duyurulduğunda başlangıçta belirtilen 2021 çıkış tarihi hakkında başka bir bilgimiz yoktu ki, o çıkış tarihi de 2022’ye ertelendi.

Star Wars Hunters, burada Birleşik Krallık’ta Zynga’nın Londra merkezli stüdyosu NaturalMotion ve Brighton merkezli yan kuruluşu Boss Alien tarafından geliştirildi ve stüdyonun yaptığı en iyi oyunu CSR Racing.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol