Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Dizisi Andor, Türk Televizyonlarında Yayınlanacak

Disney Plus'ta yer alan Star Wars dizilerinden Andor'un ilk iki bölümü, yarın FOX TV'de yayınlanacak.

Star Wars filmi Rogue One’deki olayların beş yıl öncesini anlatan Andor, 12 bölümden oluşan ilk sezonuyla eylül ayında Disney Plus‘ta gösterime girdi. Diego Luna’nın canlandırdığı Cassian Andor karakterine dayanan spin-off; The Mandalorian, The Book of Boba Fett ve Obi-Wan Kenobi’nin ardından çekilen dördüncü Star Wars dizisi oldu.

Disney Plus, paralı bir abonelik hizmet olması sebebiyle içeriklerine erişmek için ücret ödemeniz gerekiyor. Geçtiğimiz haziran ayında Türkiye’de yayın hayatına başlayan streaming servisi, Andor için sürpriz bir istisna yaptı. Sevilen Star Wars dizisi, ilk iki bölümüyle cuma günü (yarın) 22:30’da FOX TV ekranlarında olacak.

Star Wars Andor Dizisi Yarın FOX TV’de

star wars andor

Serinin diğer bölümleri ise yalnızca Disney Plus üzerinde izlenebilecek. Andor’u ve platformu daha geniş kitlelere tanıtmak için böyle bir adım atan şirket, bu hamlesiyle Türkiye’deki abone sayısını artırmayı umuyor. Ülkemizde 5,5 ayı geride bırakan yayın hizmeti, şimdiye dek ilgiyle izlenen bir dizi yerli yapıma imza attı.

Müthiş bir titizlik ve zekayla yazılan senaryosu, iç içe geçen olay örgüsünü ele alış şekli ve başroldeki Diego Luna‘nın muazzam performansıyla takdir toplayan Andor dizisi, birçoklarına göre gelmiş geçmiş en iyi Star Wars yapımlarından biri. Her sekansı ustaca kurgulanmış bir siyasi ve casusluk gerilimi olan spin-off, ikonik evrene hayranlık besleyenlerin mutlaka şans vermesi gereken bir dizi.

Star Wars Andor Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.