Star Citizen

MMOACTION
Takip Et
1

İncelenmemiş

8.5

Kullanıcı

Star Citizen İçin Toplanan Para 400 Milyon Doları Geçti!

Star Citizen, geliştirilmekte olan çok oyunculu bir uzay ticareti ve savaş simülasyonu oyunu. Oyun, Microsoft Windows için Cloud Imperium Games tarafından geliştirilmekte ve yayınlanmakta. Bu oyun için toplanan para 400 milyon doları geçti.

Star Citizen 300 milyon dolarlık sınırı geçtikten 18 aydan kısa bir süre sonra, şimdi 400 milyon doların üzerinde kitle fonlaması topladı. Haberi yazarken yaklaşık, 3.364.629 oyuncu fonlama hedefleri sayfasına göre toplam 402.657.305 dolar katkıda bulunmuştur.

Star Citizen şu anda, microTech gezegenindeki oyun içi Galaksiler Arası Havacılık Fuarı ile aynı zamana denk gelen 1 Aralık’a kadar sürecek bir serbest uçuş dönemi yaşıyor. Fuar süresince farklı üreticilerin gemileri 48 saatte bir kiralanabilir. Ayrıca bu, etkinliğin ilk gününde günde ortalama 200.000 doların altından 700.000 doların üzerine çıkan büyük bir finansman artışıyla aynı zamana denk geliyor. Ve bu da toplam iki milyona yaklaşıyor.

Star Citizen İçin Toplanan Fon 400 Milyon Doları Geçti

Star Citizen

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru, Cloud Imperium Games’in kurucusu Chris Roberts, konu ile ilgili şu açıklamalarını yaptı:

“Squadron 42, bittiğinde yapılacak ve sadece bir tarih vermek için değil, sadece ne zaman çıkacağını açıkladı. tüm teknoloji ve içerik tamamlandı, oyun cilalandı ve harika oynuyor. Cyberpunk 2077’nin o zamanlar yeni çıkan sürümüne atıfta bulunarak, geçtiğimiz birkaç yılda, hatasız ve tamamen yenilenmeden önce, sabırsızlıkla beklenen birkaç oyundan fazlasını gördüm. Bu bana, bu kadar destekleyici bir topluluğa ve ayrıca mümkün olan en iyi oyunu önemseyen insanlar tarafından finanse edilen bir geliştirme modeline sahip olduğum için neden bu kadar şanslı olduğumun bir başka hatırlatıcısı.” diyerek cümlesini tamamladı.

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol