Star Citizen

MMOACTION
Takip Et
1

İncelenmemiş

8.5

Kullanıcı

Star Citizen, Aralık Ayına Kadar Oynaması Ücretsiz Oldu

Star Citizen, yıllık havacılık etkinliği Intergalactic Aerospace Expo'nun bir parçası olarak 19 Kasım'dan 1 Aralık'a kadar ücretsiz oyun günleri duyurdu.

Uzay keşif oyunu Star Citizen, oyunun yıllık havacılık etkinliği olan Intergalactic Aerospace Expo (IAE) kutlamalarının bir parçası olarak aralık ayına kadar oynamanın ücretsiz olacağını duyurdu.

Star Citizen, oyunun 100’den fazla gemisi için ücretsiz uçuş testleri ile 13 günlük etkinlik boyunca yeni gemi tanıtımları ve sürprizler sunacak.

Cloud Imperium Games’in geliştirdiği Star Citizen, belki de en iyi tüm zamanların en pahalı oyunlarından biri olarak bilinir. Oyun 2011 yılında geliştirilmeye başlandı ve bu güne kadar hala geliştirilmeye devam ediyor, bu birçok oyuncusu için bir tartışma noktası haline geldi.

Pahalı oyun eklentileri ve bazı gemileri 600 dolara kadar satmasıyla bilinmesinin yanı sıra oyun, tüm zamanların en çok kazandıran kitle fonlamalı oyunlarından biri oldu. Bu uzay keşif yapımı, oyun için anıtsal bir dönüm noktası olarak 2020 yılının sonunda 300 milyon doları geride bıraktı.

Star Citizen

Star Citizen, 1 Aralık’a Kadar Ücretsiz Oldu

Robert Space Industries isimli resmi web sitesi tarafından onaylandığı üzere, Star Citizen’ı denemek isteyenler bunu 19 Kasım’dan 1 Aralık’a kadar ücretsiz olarak yapabilecek. Intergalactic Aerospace Expo 2951 etkinliğinin bir parçası olarak oyunu deneyebilirsiniz.

Ayrıca; Aegis Redeemer, Ares Ion, Ares Inferno dahil olmak üzere altı yeni gemi de dahil, 120 geminin ücretsiz olarak uçtuğunu görebilirsiniz. Geliştirici ayrıca eski ve yeni Star Citizen oyuncuları için ek “özel sürprizler” de yaptı.

25 Kasım’da Argo Astronautics’ten bir başka gemi tanıtımı ve 27 Kasım’da Musashi Industrial ve Starflight Concern’den henüz duyurulmamış bir şey gelecek.

Ücretsiz oyun günleri, özellikle oyunun bazı yüksek fiyat noktalarından kapatılmış olabilecekler olmak üzere birçok yeni kullanıcıyı Star Citizen’a çekecek. Oyun daha önce ücretsiz oyun günleri sunmuştu ve bu, PC oyuncuları sunulanları denedikçe oyuncu sayısında artış görme eğilimindeydi. Yeni oyuncular için başlangıç ​​paketleri, seçilen pakete bağlı olarak yaklaşık 50 dolar ile 1320 dolar arasında değişmekte ve oyunu ücretsiz oynayabilmek ve uçuş testlerinin keyfini çıkarabilmek, galaktik uzay oyununa ilgi duyan birçok kişiyi cezbedecek.

Henüz tam olarak piyasaya sürülmemiş olmasına rağmen, oyun şimdiden finansal bir hit oldu ve bu yılın başlarında 350 milyon dolar gelir elde etti.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol