Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Squad 3.0 Güncellemesi Yayınlandı

Squad bugün 3.0 numaralı büyük bir güncelleme aldı. Güncelleme, denizcileri, hizip çıkarmaları ve birçok yeni silah ve ekipmanı tanıttı.

Squad bugün 3.0 ile işaretlenmiş büyük bir güncelleme aldı. Oyun yeni bir hizip, daha fazla araç, silah ve harita ile zenginleştirilecek. Ayrıca daha önce kullanılamayan oyun özellikleri de oyuna eklenecek.

Squad için en son güncelleme, önemli bir yeni özellik ve değişiklik listesine sahip. Güncelleme, gurur duyduğu 3.0 sayısını tamamen hak etmiş diyebilirim. Bugün oyunu eklenen en önemli güncelleme notlarını ise aşağıda listeledik. Tabii ki liste bundan çok daha uzun ancak biz en önemli kısımları ayırdık.

Squad 3.0 Güncelleme Notları

Squad
Oyunda deniz piyadelerinin emrinde 8 yeni silah olacak.
 • Squad yeni bir fraksiyon kazandı – ABD Deniz Piyadeleri.
 • Deniz Piyadelerinin emrinde sekiz yeni ateşli silah olacak.
 • Marines’in oyuna girişi, aynı zamanda tamamen yeni bir taktiğin başlangıcıyla birlikte geldi. Oyun artık daha önce mevcut olmayan veya özelleştirilmiş araçları (toplamda 10 makine) kullanarak iniş yapmamızı sağlayacak.
 • Oyunda ayrıca çıkarmalar düşünülerek oluşturulmuş yeni bir harita (Black Coast) ve bu saldırıların temellerini öğreneceğiniz bir eğitim haritası (Pacific Proving Grounds) yer alacak.
 • Mevcut haritaların geri kalanı, Deniz Piyadelerinin katılımını içerecek şekilde ayarlandı.
 • Kanada Silahlı Kuvvetleri iki yeni makineye (Coyote Armoured Recon Vehicle ve CH-146 Helicopter) sahip olacak.

Ek olarak, Squad’ın yaratıcıları bir sürü hatayı ortadan kaldırdı ve dengede veya bireysel haritalarda daha küçük veya daha büyük değişiklikler yaptı. Tüm haberlerin listesi gerçekten uzun. Tüm listeyi okumak isterseniz, güncelleme notlarını Steam‘de bulabilirsiniz.

Aynı zamanda denizcilerin tam ekipmanını da detaylarıyla yayınlandı. USMC’nin ne tür araçlara ve silahlara sahip olacağını merak ediyorsanız, ayrıntılı bir listeyi burada bulabilirsiniz. Daha önceki dev güncelleme 2.0’ın notlarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Squad: Amphibious Assault Update Trailer

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.