Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Spotify Wrapped Ne Zaman? 2023

Spotify, yıllık Wrapped listesinin ne zaman yayınlanacağını merak eden kullanıcıları heyecanlandıracak bir tweet attı.

Bildiğiniz üzere Spotify, her sene sonunda yıllık müzik raporlarınızı yayınlıyor. Yıl içinde en çok dinlediğiniz sanatçılar, en çok dinlediğiniz şarkılar, en çok dinlediğiniz şarkıda geçirdiğiniz süre ve yeni keşfettikleriniz de dahil olmak üzere birçok veri bu raporda yer alıyor. Kullanıcılar aralık ayının yaklaşmasıyla birlikte Spotify Wrapped’ın ne zaman yayınlanacağını merak etmeye başladı.

Görünen o ki yıllık müzik raporlarımızın yayınlanmasına oldukça az kaldı çünkü Spotify bunun yaklaştığına dair ipuçlarını paylaşmaya başladı. Son beş yılda Wrapped, 30 Kasım ve 6 Aralık tarihleri arasında yayınlandı. Şimdilik kasım sonuna geldiğimize göre ve rapor son üç yıldır çarşamba günleri yayınlandığına göre 29 Aralık’ta sürprizle karşılaşabiliriz.

Spotify Wrapped Bu Hafta Gelebilir

Spotify Wrapped

Spotify, müzik dinleme alışkanlıklarınızın yıllık özeti için heyecan yaratmaya başladı ve X’te ”Spotify Wrapped’inizin nasıl görüneceğini anlatan bir resim gönderir misiniz.” şeklinde bir gönderi paylaştı. Ayrıca sanatçılardan, Wrapped yayına girdiğinde en iyi hayranlarına iletilmek üzere 30 saniyelik video mesajları çekmeleri istendi. Eğer Türk şarkıcılar da bu video akımına katılırsa gerçekten çok eğlenceli sonuçlar çıkabilir.

Henüz net olmayan şey ise Spotify’ın yıllık genel değerlendirme için yeni özellikler sunmayı planlayıp planlamadığı. Ancak yukarıdaki tarihler yol gösterici nitelikteyse, bunu öğrenmek için yalnızca birkaç günümüz kaldı. Ek olarak uygulamanın arama çubuğuna gidip “spotify:genre:2022” (veya hangi yılı tekrar ziyaret etmek isterseniz) yazarak önceki özetlerinizde yer alan şarkıları her zaman dinleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.