Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Spotify Stream On Etkinliği İçin Tarih Verdi

Spotify, bir sonraki Stream On etkinliğine 8 Mart'ta ev sahipliği yapacak. Belki de sonunda Spotify HiFi hakkında daha fazla ayrıntı duyacağız.

Spotify, Stream On etkinliğinin bir sonraki bölümünü ne zaman yayınlayacağını açıkladı. Büyük ölçüde yaratıcıları hedefleyen sunum 8 Mart TSİ 21.00‘da gerçekleştirilecek. Şirket, ilk kez ürün güncellemelerini, reklam öğelerine yönelik araçları ve özel podcast’leri sergilemek için 2021’de Stream On etkinlikleri düzenlemeye başladı.

Şirketin “her zamankinden daha fazla içerik oluşturucu için yeni olasılıkların önünü açtığını” gösterme taahhüdüyle, bu sefer bir önceki etkinlikten çok daha fazlasını bekleyebilirsiniz. İçerik oluşturucuların yeni dinleyiciler tarafından fark edilmesine, bir topluluk oluşturmasına ve müzik, podcast ve sesli kitap formatlarında başarıya ulaşmasına yardımcı olmak için tasarlanmış araçları ve girişimleri ortaya çıkaracak.

Spotify Stream On 2023 Ne Zaman?

Spotify Stream On Etkinliği İçin Tarih Verdi

Etkinlik, 8 Mart 2023 TSİ 21.00’da gerçekleştirilecek. Uzun süredir ertelenen CD kalitesinde müzik yayını seçeneği hakkında nihayet daha fazla ayrıntı alabileceğimizi umuyoruz. Şirket, yaklaşık iki yıl önce ilk Stream On etkinliğinde Spotify HiFi‘yi duyurdu ve 2022’nin başlarında bize teklifin hâlâ çalışma aşamasında olduğunu söyledi.

Şirket çok fazla halka açık etkinlik yürütmez ve özellikle platformun tüketici tarafını etkileyen özellikler söz konusu olduğundan, şirketin çalışmaları arasında neler olduğunu öğrenmek her zaman ilgi çekici bir olay haline geldi. Stream On’un yakında yapılacak olan etkinliğini Spotify’ın web sitesinde ve YouTube kanalında canlı olarak izleyebileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.