Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sports Story Çıkış Yaptı

Golf Story'nin merakla beklenen devam oyunu Sports Story sessiz sedasız çıkış yaptı.

Nintendo ve geliştirici SideBar Games, özel Inside the House of Indies tatil videosunda Sports Story‘nin şu anda hazır olduğunu duyurdu. Sürpriz lansman, geliştiricinin 2017’deki büyük hiti Golf Story’nin uzun zamandır beklenen devam oyununun Aralık 2022’de çıkacağını söylemesinden bir buçuk ay sonra geldi.

Golf Story, oyunculara her türden golf türünü merkeze alan çılgınca bir hikayeye sahip, retro tarzda bir RPG oyunuydu. Sports Story, SideBar Games’in formülünü BMX, tenis, kriket, futbol, voleybol, balıkçılık ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli diğer atletik etkinlikleri içerecek şekilde genişletti. Golf Story’deki golfü sevdiyseniz merak etmeyin, burada da 8 adet golf sahası mevcut.

Sports Story Sessiz Sedasız Çıktı

Sports Story

Sea of Stars, Undying ve Dust & Neon için de güncellemelerin yer aldığı videonun tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz. SideBar Games’in Sports Story’den önce gelen oyunu Golf Story, 28 Eylül 2017’de Switch için yayınlanmıştı.

Çok olumlu incelemelerle karşılanan ilk oyunun ardından duyurulan ikinci oyun, ilk olarak SideBar Games tarafından Aralık 2019’da geliştirme ekibinin uzun süren sessizliğinin ardından duyuruldu. Daha sonra, geçen ay Nintendo’nun Indie World Showcase’inde geliştiriciler nihayet oyunun Aralık 2022’de geleceğini duyurdu.

Bugün ise büyük tanıtım kampanyaları olmadan, Sports Story sessiz sedasız Nintendo Switch için yayınlandı. Yerel fiyatlandırma sunmaya eShop’ta oyunun fiyatının 15 dolar olduğunu ve buradan satın alabileceğinizi de belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.