Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Splatoon 3 Eşli Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Splatoon 3'ün Salmon Run oyun moduna özel bir fragman yayınlandı.

Splatoon 3‘den güzel bir fragman görme şansı yakaladık. Nintendo, önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi planlanan, Kirby, Bayonetta ve Breath of the Wild 2 gibi Switch’in gelecek yılını tanımlayan sağlıklı bir oyun dizisine sahip.

Bugünkü Nintendo Direct sunumu sırasında şimdiye kadarki en dolu fragmanlardan birinde Salmon Run kooperatif oyun modunu gördük. Splatoon’un uzun süredir hayranları, Splatoon 2’de periyodik olarak göründüğü için Salmon Run’a zaten aşina. Fragman, oyuncuların karşı karşıya kalacağı bazı düşmanların yanı sıra diğer bazı güzellikleri ortaya çıkardı.

Splatoon 3 Salmon Run Neler Sunacak?

Splatoon 3

Salmon Run‘da oyuncular mutant balık dalgalarıyla karşı karşıya. Oyuncular, sahnenin zeminini mürekkebiyle kaplarken, tam hareket açıklığını koruyarak balığı doğrudan indirmeyi denemeli ancak bu sefer oyuncular Godzilla’dan ilham almış gibi görünen “dev bir Salmonid” ile karşılaşacak. Fragman, dev Salmonid’in oynanışı nasıl etkileyeceği konusunda o kadar derine inmiyor ancak yaratık, deneyimin merkezinde olacak gibi görünüyor.

Splatoon 3, piyasaya sürülmesinden bu yana, serinin birçok hayranının oyun hakkında yeni bilgiler için yaygara koparmasını sağladı. Birçoğu için, Nintendo’nun kadrosunda takdir edilmeyen bir mücevher olan Splatoon 2, Switch’in ilk yıllarında en büyük oyunlarından bir tanesiydi. Splatoon 3’ün duyurusu geçen yıl geldi ancak yayın tarihi hala tam olarak belli değil, oyun bu yaz içerisinde yayınlanacak.

Splatoon 3 genel olarak, en azından hayranların şimdiye kadar gördüklerine göre, serinin iyi bir oyunu olacak gibi görünüyor. Oyunun estetiği, bazılarının beklediğinden daha karanlık ancak yine de birçok Nintendo hayranı için büyük bir duyuru. Tabii ki, Nintendo’nun elinde sahip olduğu birçok oyundan sadece biri çünkü önümüzdeki yıl ya da bir sonraki yıl, Switch için büyük oyunlarla dolu olacak.

Switch’in kendisi, PS5 ve Xbox Series X üzerinde düzenli olarak konsol satış listelerinde en üstte yer alarak büyük miktarda başarı yakaladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.