Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Spider Man 2’den Venom ve Kraven’lı Harika Hikaye Fragmanı

Marvel's Spider Man 2 için yepyeni bir fragman yayınlandı ve PlayStation, oyunculara yeni oyunla ilgili bazı detaylar verdi.

San Diego Comic-Con etkinliği sırasında Marvel hayranları için oldukça heyecan verici şeyler duyuruldu. Bu duyurulardan biri ise Spider Man 2’nin oldukça aksiyon dolu yeni fragmanıydı. Fragman, oyundaki hikayeden bahsederken aynı zamanda New York’taki korkunç Venom’ı ilk kez gösteriyor. Marvel’s Spider-Man 2 Kıdemli Anlatım Direktörü Jon Paquette: ”Hikayemizin başında, hem Peter Parker hem de Miles Morales özel hayatlarıyla boğuşuyor. Miles, üniversiteye giriş denemesini yazmak için zaman bulmaya çalışıyor ancak sürekli oyalanıyor. Bu sırada Peter, May Teyze’nin ödemeleri ile boğuşmakta.” dedi.

Açıklamasının devamında Paquette: ”Tıpkı Miles gibi, Peter da sorumluluklarını yerine getirmeye çalışır ancak başaramaz. MJ, Pete’e ipotek konusunda yardım etmek istiyor ancak J. Jonah Jameson Bugle’a geri döndüğü için artık işi tehlikede. Kahramanlarımız, belirsiz bir gelecek ve önlerinde bazı zor kararlar olan bir yol ayrımına geldiler.” dedi.

Spider Man 2’nin New York’u Göz Kamaştırdı

Spider Man 2

Birçoğunuzun mayıs ayında gerçekleşen PlayStation etkinliğinde yayınlanan Marvel’s Spider-Man 2 oynanış fragmanında fark ettiği gibi, Peter’ın yeni Siyah Kıyafeti onun kişiliğini etkiledi ve ona yeni, güçlü Symbiote yetenekleri kazandırdı. Yeni fragmanda Peter’ın Symbiote güçlerinin Miles, MJ ve Harry ile olan ilişkilerini zorladığını görebilirsiniz.

Bu fragman ayrıca uçsuz bucaksız New York’u da gösterdi. Artık East River boyunca sallanarak Brooklyn ve Queens’i keşfedebileceğiz hatta Coney Adası’nı keşfedeceğiz. Ek olarak PlayStation, Spider Man 2’ye özel yeni bir konsol ve kontrolcüyü piyasaya sürecek. Özel ürünlerin detaylarına bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.