Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sony’nin Yeni Nişancı Oyunu Concord’un Fiyatı Ortaya Çıktı

Firewalk Studios tarafından geliştirilen ve Sony tarafından yayınlanacak olan nişancı aksiyon oyunu Concord'un çıkış fiyatı belli oldu.

Firewalk Studios tarafından geliştirilen ve Sony tarafından yayınlanacak olan nişancı aksiyon oyunu Concord‘un çıkış fiyatı belli oldu. Ortaya çıkan bilgilere göre oyun Amerika Birleşik Devletleri’nde 40 dolar, İngiltere’de ise 15 sterlin fiyatına sahip olacak. Oyun şu anda beklenen yapımlar arasında yer alıyor ve hızlı aksiyonuyla ön plana çıkmaya hazırlanıyor.

Bir Resetera kullanıcısı tarafından tespit edildiği üzere (Push Square aracılığıyla) oyunun ön siparişleri açılmadan önce Avustralya PlayStation Store’da standart sürüm 60 Avustralya Doları ve Digital Deluxe paketinin ise 95 Avustralya Doları karşılığında listelendi. Oyun sadece PlayStation 5 konsoluna değil aynı zamanda PC platformuna da çıkışını gerçekleştirmeyi bekliyor.

Concord, 5’e 5 Takım Odaklı Yapıya Sahip

Sony tarafından yayınlanan bir başka servis oyunu olan Concord birçok oyundan ilham alıyor. Oyun yukarıda bahsettiğimiz gibi iki farklı sürümle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyunun Digital Deluxe sürümü, 3 günlük erken erişimi, 16 karakter görünümü ve bir Monarch Paketini içeriyor. Yayıncı ekip geçtiğimiz hafta yayınlanan yeni bir oynanış fragmanı ile beraber oyunun çıkış tarihini de açıkladı ancak bu fragman oyuncular tarafından pek beğenilmedi.

concord a

Ortaya çıkan diğer detaylara göre PlayStation’ın yeni oyunu 23 Ağustos tarihinde PlayStation 5 ve PC için yayınlanacak. Oyunun Beta sürümü ise Temmuz ayında başlayacak ve Beta sürümüne katılım detayları ilerleyen süreçte açıklanacak.

Son olarak Concord 5’e 5 takım mücadelesini bünyesinde barındırıyor ve nişancı aksiyon deneyimi ile bizlere sunulmak isteniyor. Açıklanan detaylara göre oyuna her hafta yeni sinematik hikayeler eklenecek ve böylece karakterler hakkında daha fazla bilgi edinilebilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.