Sony’den Gamescom 2017 İçin Özel GT Sport Temalı PS4 Konsolu!

Sony kırmızı örtü sırrını açıkladı. Günlerdir teknoloji dünyasını meşgul eden Sony, kırmızı örtünün altın da GT Sport temalı bir PS 4 konsolu sakladığını açıkladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Geçmiş günlerde çeşitli siteler tarafından Sony’nin kırmızı bir örtünün altında yeni bir ürünü olduğuna dair iddialar vardı. Merak konusu olan kırmızı örtünün altında ne olduğu  bugün belli oldu.

Günlerdir tartışılan ve teknoloji dünyasını meşgul eden Sony, kırmızı örtünün altında ki ürünü nihayet açıkladı.

Sony’in kırmızı örtü altında ki yeni ürünü Gran Turismo Sport temalı bir PS 4 konsoluymuş. Çeşitli fikirler atılırken PS5 ile ilgili bile tahminler bulunmaktadır. Çeşitli fikirler atılırken PS5 ile ilgili bile tahminler vardı. PS5 tahmini oldukça abartılı gibi de olsa gelen tahminler arasındaydı.

GT Sport temalı bir PS4 için fazla bir heyacan yaratıldığı aşikar. Sony kullanıcılarını sevindirmeyen bu haber fazla ilgi toplayamadı.  Ayrıca konsolda Dual Shock Controller gümüş renginde gelecek.  GT Sport temalı bir PS4 için herhangi bir fiyat bilgisi söylenmezken çıkış tarihiyle ilgili 18 Ekim‘de Avrupa’da satışlara başlanacağı yapılan açıklamalar arasında .

GT fanatiği olanlar için güzel bir haber olan Sony’nin GT Sport temalı PS4 konsolu Türkiye’ye ne zaman gelir henüz bilinmiyor.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol