Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sonic Frontiers Çıkış Tarihi ‘Yanlışlıkla’ Sızdırıldı

PlayStation Game Size'a göre, PlayStation veritabanındaki ayrıntılar Sonic Frontiers'ın çıkış tarihini ortaya çıkarttı.

Güvenilir kaynak PlayStation Game Size’a göre PlayStation veritabanı, Sonic Frontiers çıkış tarihini ortaya çıkarttı. Yayıncı Sega, ilk olarak bu yılın mayıs ayında Sonic Central canlı etkinliği sırasında Sonic Frontiers’ı tanıttı. Şirket, oyunun yeni bir üç boyutlu Sonic macerası olacağını söylemesinin yanı sıra, somut bilgi yolunda çok daha fazlasını sunmadı.

Projeyle ilgili sızıntılar ve söylentiler aylarca devam etti ve birkaçı Sonic Frontiers’ınn açık dünya olacağını ortaya koydu. Sega, bu ayın başlarında Geoff Keighley’in ev sahipliği yaptığı Game Awards 2021 sırasında resmi olarak oyunun fragmanını yayınladı. Oyunun 2022 yılında çıkacağını biliyoruz ancak Sonic Frontiers çıkış tarihi kesin olarak sızdırıldı.

Sonic Frontiers Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Sonic Frontiers Çıkış Tarihi

PlayStation Game Size‘a göre, PlayStation veritabanı Sonic Frontiers’ın çıkış tarihini 15 Kasım 2022 olarak listeledi. Sızıntı, yine Sonic Frontiers’ın duyuru fragmanının sonunda yer alan 2022 tatil sezonu ile aynı doğrultuda. Ayrıca, kasım ayında piyasaya sürülen birkaç yeni Sonic oyunundan sonra, önümüzdeki yıl yine aynı dönemde çıkış yapmasına şaşırmayız.

Sonic Frontiers’a ek olarak Sonic Central 30. yıl dönümü etkinliği, markanın geleceği hakkında bir dizi başka ayrıntıyı da açığa çıkardı. Örneğin Sonic the Hedgehog, Sonic 2, Sonic 3 & Knuckles ve Sonic CD gibi Sonic Origins koleksiyonu 2022’de mağazalara girecek. Yayın ayrıca, dizinin usta isimlerinden Roger Craig Smith’in başrolde oynadığı iki bölümlük bir animasyon dizisi olan Sonic Colors: Rise of the Wisps‘in tanıtımını da içeriyordu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.