Solar Warden’ın Demosu Yayınlandı

Star Citizen yapımcılarının yeni oyunu için deneme sürümü çıktı.

Star Citizen’in eski geliştiricileri tarafından meydana getirilen iddialı uzay simülasyonu Solar Warden bekleyenleri heyecanlandırıyor. Şimdi de geliştirici firma Polar Zenith tarafından uzay savaşı oyunu için yeni bir demo yayınlandı.

Solar Warden’ın deneme sürümünde oyuncular Solar Warden filosunun kontrolünü ele alarak dünyayı yaklaşmakta olan meteor dalgalarına ve Silicoid adlı istilacı uzaylılara karşı koruyacak. Bu kısa demonun asıl amacı oyunun temel özelliklerini göstermek ve kontrol sistemini tanıtmak.

Solar Warden’da altı derecelik özgür uçuş sistemi kullanılırken, Newton fizik kuralları kıstas alındı. Oyunun simülasyon özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda aksiyon dozajı da oldukça yüksek ve içinde it dalaşları barındırıyor. Solar Warden, özellikle eski Star Citizen geliştiricileri tarafından hazırlandığı için iddialı bir yapım.

Oyundan bir süredir ufak ufak haberler alıyoruz ve geçtiğimiz Nisan ayında da yapımcı firma Polar Zenith, Solar Warden’ın Kickstarter kampanyasını başlatmıştı. Oyun kısa sürede 40 bin dolar fon toplamayı başarırken, gerek grafikleri, gerek de oynanış elementleriyle beğeni toplayacağa benziyor.

İlgilenenler Solar Warden demosunu buradan indirebilirler. İyi eğlenceler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>