SnowRunner’ın Sonraki Güncellemesi Yeni Bir Harita Ve Çoklu Kaydetme Alanı Ekliyor

SnowRunner'ın yeni güncellemesinin notları ortaya çıktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

28 Nisan 2020 tarihinde piyasaya sürülen SnowRunner, çıkış yaptıktan sonra bir çok hata olması nedeniyle kullanıcılardan olumsuz eleştiriler aldı. Neyse ki geliştiriciler çok hızlı bir şekilde bu sorunları düzelterek oyunun rahat etmesini ve ileride eklenicek olan içerikleri yaratabilmek için yeterli zamanı kendilerine kazandırdılar.

SnowRunner’ın geliştiricisi olan Focus Home Interactive, yapmış olduğu açıklamada yeni bir güncellemeden söz etti. Yeni güncelleme oyuna yeni bir harita, yeni görevler ve daha fazla oyun hatasını giderecek ve güncellemenin yayınlamak için hazır olduğunu söylendi.

9 Haziran 2020 tarihinde çıkacak olan Yama 5.0 ile birlikte Rusya’nın Taymyr bölgesi oyuna eklenmiş olacak ve bu oyunun dördüncü haritası olacak. Yeni harita ile birlikte Rift adı verilen SnowRunner’ın en zorlu bölgesinde yeni görevler oyuncuları bekliyor olacak.

SnowRunner Yama 5.0 ile birlikte oyunun lansmanından beri oyuncular tarafından beklenen çoklu kaydetme alanları oyuna eklenmiş olacak. Ayrıca yama ile birlikte oyuna Derry Longhorn 3194 ve KHAN Lo4F araçları için bir görünüm seti getiriyor. Son olarak Flycam’i artık mod haritalarında da kullanabileceksiniz ve kurulu modların sayısı ekranda görüntülenebilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol