Sniper Elite 4 Steam’de Yüzde 85 İndirime Girdi!

Sniper Elite 4 Steam'de 13.35 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Rebellion tarafından 2017 yılında konsol ve bilgisayar oyuncularına sunulan Sniper Elite 4, 13 Ağustos’a kadar yüzde 85 indirimle satılıyor.

Tek oyunculu ve çok oyunulu olarak yayınlanan Sniper Elite 4, oyuncuları gerçekçi bir suikast dünyasına götürüyor. Eşsiz grafiklere sahip olan yapımda İkinci Dünya Savaşı’nda yer alan bir keskin nişancıyı canlandırıyor ve uzaktan yaptığımız atışlarla yeteneklerimizi sınama fırsatı bulunuyoruz. Faşizme karşı savaşacağımız oyunda İtalya’nın kaderini belirleyecek atışlar yapacağız. Günümüzün en iyi keskin nişancılık oyunlarından bir tanesi olan Sniper Elite 4 serinin de en iyi satışlarına imza atmayı başardı.

Aksiyon ve macera yüklü bir atmosfere sahip olan Sniper Elite 4, Akdeniz sahil kasabalarından eski ormanlara, dağ vadilerinden devasa Nazi mega yapılarına bir çok mekana sahip. Gizli yan görevler ile oyunculara bitmek bilmeyen bir aksiyon deneyimi sunan yapım yüzlerce düşman ile bizleri karşı karşıya getirecek. İkinci Dünya Savaşı’nda kullanılan silahları başarılı bir şekilde oyunculara aktaran yapım aksiyon sahneleri ile de 7’den 70’e herkesin beğenisini kaanmaya devam ediyor.

Sniper Elite 4, 13 Ağustos’a kadar Steam’de bilgisayar oyuncularına 89.00 TL yerine yüzde 85 indirimle 13.35 TL olarak sunuluyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 or 64-bit Windows 10
  • İşlemci: Intel CPU Core i3-2100 or AMD equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870 (2GB) or NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 or 64-bit Windows 10
  • İşlemci: Intel CPU Core i7-3770 or AMD equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 970 / AMD GPU Radeon RX 480

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>