Sniper Elite 3 Ultimate Edition Bu Yıl Switch’e Gelecek!

Sniper Elite 3 Ultimate Edition Switch için duyuruldu.

2014 yılında konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Sniper Elite 3 Ultimate Edition o dönem oldukça beğenilmişti. Günümüzde az bir kitle tarafından oynanan yapım, dün gece Nintendo Switch platformu için duyuruldu.

Sniper Elite 3 Ultimate Edition’ın geliştiricisi olan Rebellion, başarılı oyunun Nintendo Switch oyuncuları için de yayınlanacağını duyurmuş. GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bu gelişmeye göre, oyun tüm içerikleri ile Switch platformu oyuncularına sunulacakmış. Tek oyunculu ve çok oyunculu modlara sahip olan Sniper Elite 3, bünyesinde yer verdiği 9 farklı dil desteği ile oyuncuların karşısına çıkmıştı. Steam’de ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilen yapım, GamingBolt’un haberine göre 2019 yılı içerisinde Nintendo Switch oyuncularına sunulacakmış.

Ultimate Edition sürümü ile Switch oyuncularının karşısına çıkacak olan yapım, konsol sürümündeki tüm güncelleme ve DLC paketleri ile Switch platformundaki yerini alacak. Oyunun net bir çıkış tarihi olmazken, GamingBolt 2019 yılı içerisini hedef gösteriyor.

Oyun içerisinde ödüllü silah mekaniklerinin yanı sıra oyuncuları sürükleyecek olan koop oynanışı da yer alacak. Ayrıca sayısız özelleştirme seçenekleri ile oyuncular özgür bir oynanış atmosferi ile karşılaşacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol