Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Snapchat’te YouTube Linkleri Paylaşma Özelliği Eklendi

Artık YouTube videolarını doğrudan Snapchat ile paylaşabilirsiniz.

Snapchat, birçok sosyal medya platformunun kopyalamaya başladığı Hikaye özelliğinin öncüsü. Uygulama, süresi dolan fotoğrafları ve videoları arkadaşlarınıza göndermek için kullanışlı bir araç olarak kullanıma sunuldu. Daha sonra harita, hatıra arşivi ve çok daha fazlası gibi daha fazla özellik içerecek şekilde gelişmeye başladı.

Tartışmalı olsa da çoğu kişi tarafından ölmekte olarak görülen hizmete en son eklenen özellik, arkadaşlarla dijital ürünleri tüketmeyi biraz daha kolaylaştıracak. Uygulama artık iOS ve Android kullanıcılarının YouTube videolarını Snaps’te doğrudan paylaşmasına izin verecek. Şirket, bir haber odası gönderisinde Creative Kit’e YouTube entegrasyonunu eklediğini duyurdu.

Çok Beklenen Snapchat ve YouTube İşbirliği Nihayet Gerçekleşti

Snapchat

Bu yeni özellik, uygulamanın en son sürümünü çalıştıran kullanıcıların YouTube video bağlantılarını Snap’lerine doğrudan eklemesine olanak tanıyacak. Bu özellik hem Snap Stories hem de bire bir Snaps için çalışacak. Böylece, diğer kullanıcıların gönderilerine dokunarak YouTube uygulamasında veya web sitesinde izleyebileceği zengin YouTube video bağlantılarını ekleyebileceksiniz. Özelliğin nasıl kullanılacağını aşağıda yazdık:

  • YouTube uygulamasını açın.
  • İstediğiniz videonun Paylaş düğmesine tıklayın.
  • Kullanılabilir uygulamalar listesinden Snapchat‘i seçin.
  • Bu, Snapchat kamerasına zengin bir bağlantı ekleyecek, böylece bu ayarlanabilir ön izlemeyi eklerken fotoğraf veya video çekebilir, düzenleyebilirsiniz.

Bu yeni özellik, Snapchat kamera entegrasyonu aracılığıyla belirli bir YouTube videosuna tepki vermeyi kolaylaştırdığı için çok hoş bir özellik. Ayrıca, kullanıcılar yeni YouTube çıkartmasının küçük resmi sayesinde, tıklamadan önce videonun ne hakkında olduğu hakkında bir fikir edinebilecek. Uygulamanın en son sürümünde tüm iPhone ve Android telefon kullanıcıları tarafından kullanılabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.