Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Snapchat ‘Dinamik Hikayeler’ Özelliğini Tanıttı

Snapchat yenilikçi bir özellik olan Dinamik Hikayeler'i tanıttı. Maalesef özellik şuan sadece 4 ülkeyle sınırlı.

Snapchat, piyasadaki en büyük sosyal medya platformu olmayabilir ancak gençler arasında oldukça popüler olmaya devam ediyor. Instagram ve Facebook, Hikayeler ve hareketli filtreler de dahil olmak üzere Snapchat’in birçok özelliğini utanmadan kopyaladı ancak tüm bunlara rağmen Snapchat yenilikçi özelliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Şirket kısa süre önce Amerikan İşaret Dilini öğrenmenize yardımcı olacak yeni bir mercek tanıtmıştı. Bugün ise bir başka yenilikçi özellik olan Dinamik Hikayeler özelliği tanıtıldı. Snapchat’in Dinamik Hikayeleri, yayıncıları ve haber odalarını hedefleyen yeni bir özellik. Bu yeni özellik, ortak yayın tarafından yayınlanan makalelere dayalı olarak otomatik olarak Hikayeler oluşturmak için RSS Akışını kullanacak.

Snapchat’in Yeni Özelliği Şimdilik 4 Ülkeyle Sınırlı

Snapchat

Yeni format, haber web sitelerinin ve dergilerin Snapchat’te son dakika haberlerini ve günlük bir içerik dozunu mümkün olduğunca çabuk yayınlamalarına ve maliyetlerini önemli ölçüde düşürmelerine izin verecek. Keşfet akışında mevcut olan bu Hikayeler gerçek zamanlı olarak güncellenecek, yani uygulamanın kullanıcıları en son haberleri çıktıkça takip edebilecek.

İster Ukrayna’daki savaşla ilgili güvenilir kaynaklardan son dakika haberleri, ister popüler kültür veya modadaki en son haberler olsun, Dinamik Hikayeler kullanıcıların dünyayı olduğu gibi öğrenmelerine yardımcı olacak. Şirket, Dinamik Hikayeler özelliğini ABD, İngiltere, Fransa ve Hindistan’daki seçkin ortaklarla test etmeye başladı.

  • Amerika: Axios, Bloomberg, Buzzfeed, CNN, Complex Networks, Condé Nast (Self, Vogue), ESPN, Insider, New York Post, Page Six, The Wall Street Journal, The Washington Post, TMZ, Tom’s Guide, Vice
  • İngiltere: British Vogue, GQ UK, PinkNews, The Independent, The Mirror
  • Fransa: Femme Actuelle, Foot Mercato, Gala, GQ France, Le Figaro, Marie Claire FR, Paris Match, Vogue France
  • Hindistan: GQ India, MissMalini, Pinkvilla, Sportskeeda, The Quint, Times Now, Vogue India

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.