Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Slime Rancher 2 Sadece 6 Saatte 100.000 Sattı!

Çiftçilik simülasyonu şu anda Steam ve Epic Games ile Xbox Series X/S ve Game Pass aracılığıyla PC için mevcut.

Dün erken erişimde piyasaya sürülmesine rağmen, Monomi Park’ın geliştirdiği Slime Rancher 2, birçok oyunun kıskanacağı türden bir başarıya imza attı. Kurucu ortak ve CEO Nick Popovich, 24 saat içinde 100.000 kopya satmayı “boş bir hayal” olarak gördüğünü söylemişti ancak aynı satış rakamına altı saatten daha kısa bir sürede ulaştı.

Şirketin başı Nick Popovich, “Bu çılgın trenin nereye gittiği hakkında hiçbir fikrim yok ama ona binme şansına sahip olduğum için çok minnettarım. Hepinize çok çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullanarak hayranlara teşekkür etti. Orijinal oyunun Ocak 2022’ye kadar beş milyonun üzerinde kopya sattığı düşünüldüğünde bu muhtemelen şaşırtıcı değil ancak erken erişim bir oyun için 6 saatte 100.000 satış ise inanılmaz bir başarı hikayesi.

Slime Rancher 2 Epic Games Store’da Çok Ucuz!

Slime Rancher 2

Slime Rancher 2 erken erişim olarak hem Steam hem Epic Games Store’da çıkış yaptı. Steam‘de 195 TL gibi çok yüksek bir fiyattan çıkış yapan oyunun, Epic Games Store‘da an itibarıyla 49 TL olduğunu belirtelim. Oyun ilginizi çekiyorsa, zamlanmadan önce hemen kapmanızı tavsiye ediyoruz.

Sevimli çiftçilik simülasyonunun devamı olan Slime Rancher 2, PC’nin yanı sıra Xbox Series X/S için de çıktı ve ilk günden Xbox Game Pass hizmetine dahil edildi. Game Pass kullanmıyorsanız ve oyuna sahip olmak istiyorsanız, oyunun konsol fiyatı da Steam ile aynı şekilde 195 TL olarak belirlendi. Henüz PlayStation 4 veya 5 için bir çıkış tarihi verilmedi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.