Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Skybound Yatırım Almaya Başladı (Herkese Açık)

Elinde çok büyük markalar bulunduran Skybound Entertainment, halka açılmasa da yatırım kabul etmeye başladı.

Çizgi roman yayıncısı ve multimedya şirketi Skybound Entertainment şu anda kamu yatırımına açık olduğunu açıkladı. The Walking Dead ve Invincible’ın yayıncısı hala kamuya açılma kararı almadı ancak hayranlar ve yatırımcılar artık şirketi destekleyebilecek ve potansiyel olarak şirketin gelecekteki bazı projelerine ortak olabilecek.

Robert Kirkman ve David Alpert, 2010 yılında şirketi kurdu. Şirketin en büyük iki hiti The Walking Dead ve Invincible dizileri olsa da, oyun bölümü ise Baldur’s Gate, Baldur’s Gate 2, Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear, Icewind Dale, Planescape: Torment ve Neverwinter Nights’ın modern sürümlerine imza attı.

Skybound Yatırımlara Tamamen Açık

Skybounda Yatirim Yapabilirsiniz
BU İÇERİK ‘YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR’

En çok The Walking Dead’in yayıncısı olarak tanınan şirket, yatırımcılar için çağrısını duyuran bir YouTube videosu yayınladı. Şirket hala özel, bu nedenle hisse senetleri borsada yer almayacak. Bunun yerine, yatırımcılar şirket hisselerini çevrimiçi yatırım platformu olan Republic aracılığıyla satın alabilecek.

Minimum yatırım 500 dolar olacak. Biz bu içeriği yazdığımız sırada neredeyse 5.000 kişi şirkete yatırım yaptı bile ve tüm yatırımcılar toplamda şirkete 11.9 milyon doların üzerinde katkıda bulundu. Skybound, Rupublic’teki listesine göre, son 12 ayda 5 milyon doların üzerinde gelir elde ettiğini iddia etti ki yatırım oranı şimdiden bu gelir oranını solladı.

Skybound’un duyuru videosu, hit çizgi romanlar ve diziler, The Walking Dead oyunları, geliştirmede olan birden fazla diğer fikri mülkiyetlerin oyunları ve diğer entelektüel mülklerin kapsamlı bir değerlendirmesi de dahil olmak üzere yatırım yapma nedenlerine odaklandı. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.