PlayStation 5’e Özel, Siyah Giyen Adamlar Oyunu Sızdırıldı

Yakın zamanda Siyah Giyen Adamlar evreninden başka bir oyun göreceğiz. Çevrimiçi mağazalardan birinin sızıntısı ile durumu öğrendik.

Siyah Giyen Adamlar logosu ile imzalanan son oyun 9 yıl önce piyasaya sürüldü. MIB: Alien Crisis isimli yapım 2021 yılında piyasaya sürülmüştü. O zamandan beri, serideki bir sonraki filmin çıkış yapmasına rağmen, bu popüler evrende geçen yeni oyunlar göremedik ancak muhtemelen bu durum yakında değişecek.

Siyah Giyen Adamlar

Siyah Giyen Adamlar’ın Oyununu Bend Studio Geliştirecek

Bazı 4chan kullanıcıları, EB Games Australia çevrimiçi mağazasında bir an için ilginç bir ögenin göründüğünü fark etti. Bu, PlayStation 5’e özel olduğu iddia edilen Men in Black (Siyah Giyen Adamlar) adlı bir oyundu. Gördüğümüz sızıntıya göre oyun 2022 yılında piyasaya sürülecek ve Bend Studio tarafından geliştirilecek. Geliştiricinin en bilinen eseri 2019 yılında piyasaya çıkan Days Gone oldu. Mağaza ayrıca oyunun fiyatını 125 Avustralya doları olarak da açıkladı.

Ne yazık ki, oyunun sayfası çok hızlı bir şekilde gizlendi ve şimdi sadece ekran görüntüleri kaldı, bu nedenle sızıntının güvenilir olup olmadığını söyleyemiyoruz ancak bazı oyuncular bunu David Jaffe’nin son sözleriyle birleştirmeye başladı. God of War’ın yaratıcısı geçtiğimiz günlerde Twitter’da PlayStation için geliştirilmekte olan yeni bir oyun hakkında bilgi aldığını itiraf etti.

Bu onu açıkça şaşırttı ve insanların bunu duyunca çıldıracağını belirtti. Belki de bu bahsi geçen oyun gerçekten Siyah Giyen Adamlar’dı. Ne yazık ki Jaffe, oyunun ne zaman duyurulacağını bilmediğini de itiraf etti. Yarınki State of Play gösterisinde bununla ilgili daha fazla bilgi edinebiliriz.

Şu anda, Men in Black hayranlarının sevinip sevinemeyeceğini söylemek zor. Oyunun resmi duyurusunu veya daha güvenilir sızıntıları sabırla beklemeliyiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol