Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sistem Canavarı Total War Warhammer Serisi Geforce Now’a Geldi

Total Warhammer serisi, A Plague Tale: Requiem, Portal RTX ve yakında çıkacak daha fazla oyun Nvidia GeForce Now'a gelecek.

Total War Warhammer 3, gerçek zamanlı strateji serisindeki önceki oyunlar ve yakın zamanda piyasaya sürülen Steam oyunları da dahil olmak üzere Nvidia GeForce Now yayın hizmetine birçok yeni oyun dahil edilecek.

Artık, Total War Warhammer: Immortal Empires kampanyanızı oyun PC’nizin sınırlarından diğer cihazlara, özellikler veya performans konusunda endişelenmenize gerek kalmadan götürebilecek ve en son sürümlerin bazılarının keyfini çıkarabileceksiniz. Immortal Empires ile ilk iki oyun dahil tüm serinin haritası üçüncü oyunda birleşti ve dev bir yapım ortaya çıktı.

Total War Warhammer Serisi Artık Geforce Now’da

Total War Warhammer

Construction Simulator, Soulstice, Blind Fate: Edo no Yami, Stones Keeper ve Potion Permit dahil olmak üzere Nvidia GeForce Now’daki Total Warhammer serisine birkaç yeni Steam oyunu daha katılacak. Nvidia, bu eklemelerin yanı sıra, RTX 3080 üyelik sahipleri için 4K ekranlarda 16:10 en boy oranlarını desteklemenin yanı sıra hizmet için hem Windows hem de macOS’ta yeni bir uygulama da sundu.

Geleceğe baktığımızda Nvidia, A Plague Tale: Requiem, Warhamer 40,000: Darktide ve Portal RTX gibi beklenen oyunların hepsinin önümüzdeki aylarda GeForce Now’da mevcut olacağını doğruladı. Hepsi Nvidia Reflex ve ışın izlemeyi destekleyecek olsa da, yayın hizmetinde DLSS 3.0’ın keyfini çıkarabilmemiz için bir RTX 4000 sunucu yükseltmesini beklememiz gerekecek.

Bulut oyunlarının ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağını merak ediyorsanız, özellikle yakın zamanda açıklanan RTX 4080 ve RTX 4090 fiyatları ışığındaki haberimize göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.