Sınırlı Sayıda Üretilen Steelseries Ghost Koleksiyonu Tanıtıldı

Dünyanın lider oyun ve espor çevre birimleri üreticilerinden SteelSeries, Aerox 3 Wireless mouse ve Apex 7 TenKeyLess (TKL) klavyenin yer aldığı sınırlı sayıda üretilen Ghost koleksiyonunu tanıttı.

Stil ve performansı bir araya getiren Steelseries Ghost koleksiyonu tanıtıldı. E-spor formlu klavye ve ultra hafif, yüksek performanslı fare, zahmetsizce hızlı bir oyun deneyimi sunarken, sınırlı üretim renk şeması ve rakipsiz RGB aydınlatması ölümcül bir kombinasyon oluşturuyor.

Steelseries Ghost koleksiyonu

Steelseries Ghost koleksiyonu içerisinde sunulan Apex 7 TKL Ghost Edition klavye, 50 milyon tuşa basma garantili mekanik anahtarlara sahip bir TenKeyLess formlu tasarımına sahip. Ürünün yerleşik depolamaya sahip entegre OLED Akıllı Ekran, oyundan veya Discord‘dan anında bildirim almak için bir komuta merkezi görevi görürken, benzersiz tuş başına RGB aydınlatması, ekipmanınızı 16,8 milyon parlak renkle aydınlatıyor.

İki katmanlı yarı transparan tuş başlıkları, alüminyum alaşımlı kırılmaz çerçeve ve sınırlı üretim hayalet renk şeması Apex 7 TKL Ghost’u gerçek bir çarpıcı mekanik klavye haline getiriyor. Ayrıca Apex 7 TKL Ghost klavyenin Türkiye’de UK düzeni mevcut olacak.

Steelseries Ghost koleksiyonu, Performans ve Şıklığı Bir Arada Sunuyor

Apex 7 TKL Ghost Edition klavye

Aerox 3 Wireless Ghost fare ise ultra hafif 68 gram ağırlığındaki tasarımı ile öne çıkıyor. Gelişmiş hafif kontrol ve hız konusunda rakipsiz olan oyuncu faresi, en hızlı kaydırmalara uygun olarak geliştirildi. TrueMove Air sensörü ve ipeksi pürüzsüzlüğe sahip yüzde 100 Virgin Grade PTFE mouse tabanlığı ile gelen Aerox 3 Wireless Steelseries Ghost, hızlı şarj özelliğine sahip 200 saatlik pil ömrüne sahip.

suya dayanıklı AquaBarrier ise güvenli bir kullanım imkanı tanıyan mouse, USB-C kablosu ise kolay bağlantı ve satış sonrası özelleştirme imkanı sunuyor. Ürünler hakkında daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol