Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Çiftlik Hayatı Yaşatan Sims 4 Horse Ranch Genişlemesi Çıktı

The Sims 4’ün çiftlik hayatını konu alan Horse Ranch genişleme paketi tüm platformlar için yayınlandı.

Electronic Arts’ın popüler yaşam simülasyonu The Sims 4, yeni genişleme paketleriyle oyunculara farklı deneyim ve heyecanlar yaşatmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yılın sonlarında temel sürümü free-to-play (oynaması ücretsiz) olan oyun, bugün yayımlanan Horse Ranch genişlemesi ile otantik bir çiftlik hayatı yaşama imkanı sunuyor.

The Sims 4’ün yeni paketi ile birlikte oyuncular Chestnut Ridge kasabasının renkli hayatını keşfetme imkanı yakalayacaklar. Dilerlerse kuracakları ahırda hayvanlarıyla ilgilenebilecekler, dilerlerse de kulübelerinde Chestnut Ridge halkını ağırlayabilecekler.

The Sims 4 Horse Ranch Tüm Platformlarda Çıktı

Sims 4 Horse Ranch

İşleyen bir çiftliği her açıdan deneyimleyecek olan oyuncular, tüm hayvanları mutlu tutmaktan ahırları temizleye kadar birçok işin sorumluluğunu alacaklar. Sim’ler, sosyalleşmek için atlarına binip kasabaya gidebilecekler. Sim’leriniz barda arkadaşlarla buluşabilir, dans salonunda stres atabilir veya binicilik parkında antrenman yapabilir.

Bir at satın alarak veya sahiplenerek sevimli dostunuzun ihtiyaçlarını karşılamak ve nihayetinde onunla büyük bir bağ kurmak, yeni eklenti paketinin imkanlarıyla gerçek olacak. The Sims 4 Horse Ranch; PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One platformlarına ek olarak PC’de EA Uygulaması, (Mac’te Origin) Epic Games Store ve Steam aracılığıyla satışa çıktı. Pakete 680 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. 31 Ağustos’a kadar olan satın alımlarda Rockin’ Rancher Dijital İçeriği‘ne ücretsiz veriliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.