Sid Meier’s Civilization VI Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Sid Meier’s Civilization VI 2 gün boyunca bedava oldu.

2016’dan bu yana bilgisayar platformunda milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Sid Meier’s Civilization VI kısa süreliğine Steam’de bedava oldu. Oyuncular iki gün boyunca sıra tabanlı strateji oyununu ücretsiz olarak oynayabilecek ve ardından da yüzde 70 indirimli olarak 65.70 TL’ye satın alma fırsatı elde edecekler.

14 Şubat’ta Gathering Storm adlı bir genişleme paketi alacak olan Sid Meier’s Civilization VI şuanda ücretsiz olarak Steam’de bilgisayar oyuncuları tarafından oynanıyor. Zengin yapısı ve devasa savaş sahneleri ile oyuncuların beğenisini kazanan yapım, iki gün boyunca oyuncular tarafından bedava olarak oynanabilecek. Oyunu satın alıp almama konusunda kararsız kalan oyuncular bu fırsatı değerlendirerek oyunu satın almadan oynayabilir ve fikir sahibi olabilirler. Oyunu satın almayı düşünen oyuncular ise 18 Şubat’a kadar yüzde 70 indirimle oyuna sahip olabilecekler.

Yeni alacağı genişleme ile zengin bir içeriği oyunculara sunacak olan yapım, yeni uygarlıkları ve liderleri ile yapılacak olan savaşları daha da zorlu bir hale getirecek. Ücretsiz iki gün boyunca oyuncular genişleme paketleri hariç oyundaki tüm içeriklere erişim sağlayabilecekler. Bu süre zarfında oyuncular tamamen özgür bir şekilde oyun içerisinde savaşlara katılabilecek ve gerilim yüklü sahneler ile karşılaşacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol