Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Serious Sam: Siberian Mayhem İçin Oynanış Videosu Yayınlandı

Serious Sam: Siberian Mayhem'den 10 dakikalık aksiyon dolu oynanış videosu yayınlandı.

Croteam, Serious Sam: Siberian Mayhem‘in ilk 10 dakikalık oynanış videosunu, oyun yayınlanmadan günler önce yayınladı. Yaklaşık 10 dakikalık video, oyunun aksiyonla ve Serious Sam’in sevimsiz tek satırlık sözleriyle dolu olacağını gösteriyor ancak YouTube’daki bazı yorumlar, eskisinden daha gerçekçi bir görünüm kullanımını sorguladı.

Kar efektleri için övgüler olsa da bir avuç yorum, Serious Sam: Siberian Mayhem‘in neşeli doğasından saptığı için eleştirdi. Hatta şirkete, “Far Cry yapmaya çalışmayın” gibi yorumlar yapıldı. Oyun, herkesin mutlu olmamasına rağmen, Sam’in alametifarikası olan Mental’s Horde’a karşı dolu dolu bir aksiyon sunacak.

Serious Sam: Siberian Mayhem Neler Sunacak?

Siberian Mayhem

Steam açıklamasının başka bir yerinde oyun, Serious Sam Stone’un maceralarında bağımsız bir bölüm olarak tanımlandı. Oyun, “güzel ve tehlikeli bir dünyada” belirlenen beş yeni seviye ile karakterimizi Rusya’nın kalbine götürecek. Yeni bir dizi tehlikeli düşman ve patron, Horde’a katıldı. Örneğin, görmeyi hiç ummadığınız en gelişmiş ve göz korkutucu yaratıklardan bazıları sizleri bekliyor olacak.

Serious Sam: Siberian Mayhem‘deki oyun mekaniği, oyunun temel versiyonundan farklı değil. Yani yine, görevimizin çok sayıda rakibi (patronlar dahil) ortadan kaldırmak olduğu acımasız bir FPS ile karşı karşıyayız. Geliştiriciler, mekaniği değiştirmek yerine yeni içerik eklemeye odaklanmaya karar verdi. Ciddi Sam: Sibirya Kargaşası bizi diğerlerinin yanı sıra hayalet kasabayı ziyaret edebileceğimiz Sibirya’ya götürüyor.

Bunun dışında seride şimdiye kadar görülmemiş düşmanlarla savaşıyoruz. Onları ortadan kaldırmak için çeşitli silahlardan oluşan geniş bir cephane kullanıyoruz.

Oyun ayrıca yan görevlerin yanı sıra yeni karakterler de sunacak. Serious Sam: Siberian Mayhem, Croteam ve Timelock Studio tarafından geliştirildi. Oyun Steam‘de 50 TL fiyat etiketiyle 25 Ocak’ta çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. reg

    Realistik değil stilize grafik olsaymış keşke

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.