Shakedown: Hawaii 7 Mayıs’ta Lansmana Çıkacak!

Shakedown: Hawaii'nin çıkış tarihi belli oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Aylardır Steam’de haftalardır Epic Store’da sergilenen Shakedown: Hawaii’nin çıkış tarihi nihayet netleşti. Yapım 7 Mayıs 2019’da PlayStation 4, Nintendo Switch, PlayStation Vita ve PC platformu için lansmana çıkacak.

blank

Vblank Entertainment tarafından geliştirilen ve 2019’un beklenen oyunlarından bir tanesi olan Shakedown: Hawaii çarpıcı içerikleri ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Konsol ve bilgisayar platformunda beklenen oyun nihayet bir çıkış tarihine kavuştu. Oyuncuları piksel grafikler eşliğinde aksiyon ve macera yüklü bir atmosfere götürecek olan yapım zengin içeriklerden oluşacak. Tek oyunculu olarak karşımıza çıkacak olan oyun bilgisayar platformu için Epic Store’da lansmana çıkacak.

GamingBolt’un yapmış olduğu haber ile öğrendiğimiz gelişmeye göre Shakedown: Hawaii’nin çıkış tarihi 7 Mayıs 2019 olarak duyurulmuş. Tüm platformlarda aynı tarihte yayınlanacak olan oyun ortak içeriklere sahip olacak. Oyuncuları oldukça hareketli ve tempolu bir atmosfere götürecek olan oyunda görsel efektler oyuncular tarafından oldukça beğenilecek gibi görünüyor.

Şehrin sokaklarında birbirinden farklı görevleri gerçekleştirmeye çalışacağımız oyunda farklı türde karakterler ile de karşılaşacağız. Retro City Rampage’in uzun zamandır beklenen devam oyunu olarak karşımıza çıkacak olan Shakedown: Hawaii 7 Mayıs’ta lansmanını gerçekleştirecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol