Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Seriyi Başka Boyuta Taşıyan Metal Slug Tactics Geliyor

Yayıncılığını Dotemu ve geliştiriciliğini Leikir Studio'nun üstlendi strateji tabanlı taktik oyunu Metal Slug Tactics'in çıkış tarihi açıklandı.

Yayıncılığını Dotemu ve geliştiriciliğini Leikir Studio‘nun üstlendi strateji tabanlı taktik oyunu Metal Slug Tactics‘in çıkış tarihi açıklandı. Ortaya çıkan detaylara göre yapım bu sonbahar ayında PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürülecek. Oyunun PlayStation ve Xbox sürümleri yeni duyuruldu.

Diğer taraftan Steam platformu üzerinde PC kullanıcıları için yepyeni bir demo festivali başlıyor. Steam Next Fest adı ile karşımıza çıkacak olan etkinlik kapsamında yüzlerce oyunun demosuna tamamen ücretsiz bir şekilde erişebiliyor ve bu demolar arasında Metal Slug Tactics de yer alıyor. Oyunun bu sürümüne 10-17 Haziran tarihleri arasında erişebiliyorsunuz. Dolayısıyla sınırlı bir süre için geçerli diyebiliriz.

Metal Slug Tactics Strateji Unsurlarına Sahip

İkonik bir yapıyı bünyesinde barındıran Metal Slug serisi bildiğiniz üzere yandan görünümde kamera bakış açısıyla beraber ilerleyebileceğimiz ve sürekli olarak ateş edebileceğimiz bir yapıya bünyesinde barındırıyor. Ancak bu oyunla beraber artık oyunun farklı bir türe geçiş yaptığını söyleyebiliyoruz. Dolayısıyla burada sıra tabanlı taktik savaşları üzerinde usta olmaya çalışabiliyoruz.

Metal Slug Tactics

Rogulike unsurları ile taktiksel rol yapma deneyimlerine bünyesinde barındıran Metal Slug Tactics, ikonik seriye yepyeni bir bakış açısı sunuyor. Klasik aksiyonu daha farklı bir şekilde evrimleştiren bu yapımda her bir oyuncu farklı bir deneyim elde edebiliyor ve kendinize özgü planlamaları ve stratejileri ön plana çıkarabiliyorsunuz. Güçlü özel saldırılarla beraber her karşılaşmanın sonucunu kendinize göre şekillendirebiliyorsunuz.

Son olarak oyunun çıkış ayını duyuran yeni bir fragmanda bizlere sunuldu. Bu içeriğe aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.