Sekiro: Shadows Die Twice İspanya Satış Listesinde Devil May Cry 5 İle Kapışıyor!

Sekiro: Shadows Die Twice İspanya satış listesinde en çok satan oyun konumunda yer alıyor.

Yayınlanmaları ile piyasaya hızlı bir giriş yapan Devil May Cry 5 ve Sekiro: Shadows Die Twice şu sıralar satış listelerinden eksik olmuyor. Güncel İspanya satış listesinde de satış rakamları ile görünen oyunlar ilk iki sırada yer alıyor.

8 Mart’ta piyasaya çıkan Devil May Cry 5 artan fiyatı ile eleştirilmiş olsa da şu sıralar deli gibi satmaya devam ediyor. Capcom’un 2019 model oyunlarından birisi olan Devil May Cry 5 demo sürümü ile milyonlara ulaşmış ve tam sürüm ile başarısını ikiye katlamıştı. Steam’dde ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapım, 399.00 TL olarak satışlarına devam ediyor. Farklı oyun modlarına sahip olan oyun İspanya satış listesinde ikinci sırada yer alıyor.

22 Mart’ta lansmana çıkan Sekiro: Shadows Die Twice’da oldukça iyi bir çıkış gerçekleştirmişti. Bloodborne ve Dark Souls gibi serilerin yaratıcısı olan FromSoftware imzası ile geliştirilen yapım haftalardır en çok satan oyunlar listesinden hiç eksik olmadı. Steam’de 289.00 TL olarak satışlarına devam eden oyun İspanya satış listesinde ilk sırada yer alıyor. Devil May Cry 5 ile kapışan Sekiro: Shadows Die Twice haftayı lider kapattı.

İspanya Satış Listesi

  1. Sekıro: Shadows Die Twice
  2. Devil May Cry 5
  3. Tom Clancy’s The Dıvısıon 2
  4. Fifa 19
  5. Grand Theft Auto V
  6. Red Dead Redemption 2
  7. Assassın’s Creed Odyssey
  8. Dirt Rally 2.0
  9. Resident Evil 2
  10. Kingdom Hearts III

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol