The Secret World

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.4

Kullanıcı

Secret World Legends Oyun Yönetmeni Funcom’a Veda Etti

Başarılı yapımcı artık Funcom'da çalışmayacak.

Başarılı MMORPG oyunu Secret World Legends’ın oyun direktörü, Tilty mahlaslı Romain Amiel, 11 yıllık görev süresinin ardından Norveç menşeli oyun geliştirme firması Funcom’a veda etti. Romain Amiel, resmi forumlar üzerinde bir açıklama yaparak Funcom topluluğuyla vedalaşmayı da ihmal etmedi.

Secret World Legends, forum üzerinden şu açıklamalara yer verdi;

‘Bugün benim Funcom’da son günümdü. Neredeyse 11 yılın ardından başka fırsatları da kovalamaya karar verdim. Son birkaç ayda her zaman birinci önceliğim Dawn of the Morninglight’ın düzgün ve kaliteli bir şekilde çıkışı oldu. Her şeyin yolunda gittiğine gerçekten memnunum ve görünüşe göre siz de yeni içerikten memnunsunuz.

Bu kadar uzun sürenin ardından Secret World’e ve size veda etmek gerçekten garip geliyor. Bu gerçekten sevdiğim, fantastik bir evrendi. Hikâye anlatımı ve sürükleyicilik konusunda MMO türünün sınırlarını zorladığımızı söylemekten gurur duyuyorum. Hepinizle bu evreni paylaştığım için çok memnunum.’

Açıklama Secret World Legends’ın resmi Twitter hesabı üzerinden de paylaşılırken, Funcom da emektar çalışanına ‘Güle güle’ demeyi ihmal etmedi. Kısacası, artık Romain Amiel Secret World Legends kadrosunda yer almayacak ve başka oyunlarda karşımıza çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol