The Secret World

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.4

Kullanıcı

Secret World Değişen İsmiyle Yeniden Piyasaya Sürülüyor

Funcom oyunu yeniden piyasaya süreceğini duyurmuştu. Detaylı bilgiler gelmeye başladı.

Funcom, The Secret World’ün yeni versiyonuyla ilgili detayları paylaşmak için sonunda hazır olduklarını açıkladı. The Secret World Legends ismini alacak olan oyun, 2017 yazının başlarında piyasaya çıkacak. Kesin bir tarih verilmemekle birlikte, oyunun Mayıs sonu piyasaya çıkması bekleniyor.

Funcom, yeni oyunu toplamda 100 saatlik oynanış süresi verecek olan hikayeler ve görevleriyle ”Ortak Dünya RPG”si olarak tanımlıyor. The Secret World Legends’ta ücretsiz oynama özelliğinin içinde belirlenecek bir para kazanma stratejisi de benimseyecek. Beta sürecini takip etmek isteyenler buraya tıklayabilir.

Oyunun yapımcı ekibinin başındaki isim olan Scott Junion, eski oynanış yönteminin korunacağını ancak Secret World’ün günümüz teknolojilerine uyarlanacağını dile getiriyor. Firmanın yaptığı açıklamaya göre The Secret World Legends, yeni bir isimle piyasaya çıkacak eski bir oyun olmayacak. Bundan daha fazlasını sunacak.

Oyunun başında yepyeni deneyimlerle yola çıkacaksınız, daha dengeli bir dövüş sistemi kullanacak ve yeniden tasarlanmış oyun motoruyla daha akıcı bir deneyim yaşayacaksınız.

Oyun ilk defa piyasaya çıktığında sadece Steam üzerinden indirilebilir olacak. Oyunun kendisi dahil bütün içerikleri tamamen ücretsiz olacak, buna gelecekte eklenecek özellikler de dahil.

Ek silah alanı, ilave depo alanı, karakter giydirmeleri ve yeni karakterler de yeni oyunla birlikte gelecek.

Ücretsiz olarak açacağınız hesabınızla sadece bir karakter yuvasına sahip olacaksınız, birden fazla karaktere sahip olmak için yeni yuva satın almanız gerekecek.

Aurum adını taşıyacak para birimi, alış ve satış işlemlerine açık olacak.

Oyun piyasaya çıktığı ilk evrede sadece İngilizce, Almanca ve Fransızca dil desteğiyle gelecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol