Second Extinction, 13 Ekim 2020 Tarihinde Steam Erken Erişime Çıkacak

Co-op aksiyon FPS oyunu Second Extinction, 13 Ekim 2020 tarihinde Steam'de erken erişim oyunu olarak yayınlanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Systemic Reaction tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan Second Extinction 13 Ekim 2020 tarihinde Steam Erken Erişime çıkacak. Second Extinction, co-op olarak oynanabilen bir nişancı oyunudur. Oyun normal süreçte bu ay Steam’e erken erişim oyunu olarak gelecekti ancak geliştirici daha sonra yaptığı açıklama ile COVID-19 pandemisi nedeniyle oyunun geliş tarihinin önümüzde ki ay geleceğini açıklamıştı.

Oyunun geliştiricisi ve yayıncısı olan Systemic Reaction’a göre, erken erişim sürümü hızlı tempolu FPS savaşı, oyuncu ilerlemesi ve ödüllerin içereceğini söylüyor. Ayrıca erken erişim sürümünde War Effort modu’da bulunacak. War Effort modunda oyuncular, oyuncuların eylemlerinin harita durumuna etki ettiği bir meta modudur. Ayrıca oyun Erken Erişim oyunu olarak piyasaya sürüleceğinden sürekli olarak güncellenecek ve yenilecektir.

Oyunun haritası da oldukça büyük ve geniş. Dinamik hava durumu, farklı günler, yerleştirme ve çıkarma noktaları, düşmanların ortaya çıkması ve aktiviteler ile 7 bölgeye ayrılmış donmuş bir tundradan oluşuyor. Ayrıca oyuncuların 5 yıldızlı puanlama sistemi ile tekrar oynanacak ve ustalaşılacak 6 görev bulunuyor.

Son olarak, oyun içerisinde 4 benzersiz karakter bulunuyor. Oyuncular oyuna girecekleri zaman bu karakterlerden birini seçmek zorundalar. Daha sonra seçtikleri karakterleri seviye atladıkça özelleştirebilecek ve güçlendirebilecekler.

Oyunun Steam sayfasına buradan göz atabilir ve aşağıda oyun için yayınlanmış olan fragmanı izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol