Sea of Thieves’te Hapis Sisteminin Kötüye Kullanımı Engelleniyor

Artık 'troll' oyuncular Sea of Thieves'de rahatsızlık veremeyecek.

Microsoft ve Rare ortaklığında satışa sunulan başarılı açık dünya oyunu Sea of Thieves’ta siz ve arkadaşlarınız için işler daha kolay hale geliyor. Bundan böyle oyunda açık denizlere açılırken başka oyuncuların mahremiyetinizi ihlal etmesinden, geminize girmenizden ya da sırf eğlencesine sizi hapse atmalarından kurtulacaksınız.

Yeni Sea of Thieves yamasıyla birlikte oyuna açık ve kapalı tayfa sistemleri tanıtılırken, diğer insanlarla birlikte rastgele oynamak isteyen kullanıcılar Open – Açık tayfa sistemini tercih edebilecek. Arkadaşlarıyla beraber vakit geçirmek isteyen Sea of Thieves oyuncuları is kapalı tayfayla oyuna giriş yapacak ve böylece oyun deneyimleri zedelenmeyecek.

Açık ve kapalı tayfa sistemi aslında uzun süredir oyuncular tarafından beklenen bir özellikti ve bugünki yamayla birlikte ilk versiyonu tanıtıldı. Böylelikle artık Sea of Thieves’te geminiz üzerinde daha çok kontrol sahibi olabileceksiniz ve sebepsiz yere hapse atılmayacaksınız.

Aynı zamanda geliştirici firma Rare yaptığı açıklamayla yakın gelecekte Sea of Thieves’e daha çok işlevsellik içeren özellikler eklemeye devam edeceklerini de duyurdu. Bakalım bundan sonra oyunda neler yaşanacak?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>