Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea Of Thieves Steam’de 1 Milyon Kopya Sattı

Microsoft en son yaptığı duyuruda Steam üzerinden Sea of Thieves'in 1 milyon kopya sattığını açıkladı. Bu rapor ile birlikte çıktığı ilk günden beri toplam'da 15 milyon kopya satmış oldu.

Çıktığı ilk günden bu güne kadar oldukça sevilen ve beğenilen oyunlardan biri olan Sea of Thieves, Microsoft tarafından 2018 yılında yayınlanmıştı. Microsoft, Sea of ​​Thieves’in 3 Haziran’dan bu yana Steam’de bir milyondan fazla kopya sattığını açıkladı. Oyunun satış rakamlarının bu hedefe ulaşabilmesi için 1.5 ay gibi bir süre geçti.

Sea Of Thieves Steamde 1 Milyon Kopya Sattı 1

Ayrıca Microsoft, oyunun Mart 2018’de piyasaya sürülmesinden bu yana on beş milyondan fazla oyuncu tarafından oynandığını duyurdu. Sadece bu da değil, Haziran 2020’de, 3.3 milyondan fazla oyuncunun yelken açtığı Sea of ​​Thieves için şimdiye kadarki en büyük aydı. Bu rakamların hepsi dijital satışlardan Xbox Game Pass‘e kadar hepsini kapsıyor.

Bunun haricinde Sea of Thieves, Xbox One ve PC arasında çapraz platform desteği sunuyor. Böylece konsoldan oynayan oyuncu ile PC’de oynayan oyuncular aynı anda oyunu oynayabiliyorlar. Çapraz platform desteği ile oyunu Microsoft Store’dan almış olan oyuncular ile Steam’den almış oyuncular birlikte Sea of Thieves’in geniş açık dünya denizine birlikte yelken açabilecekler.

Son olarak, Ocak 2020 tarihinde yapılan açıklamada Sea of Thieves’in tüm platformlarda 10 milyon oyuncuya ulaşıldığı duyurulmuştu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.